آخرین روز ثبت نام در وبینار روزه و سرطان


فردا آخرین روز برای ثبت نام در آخرین وبینار در سری 3 وبینار من درباره روزه است که در 25 اکتبر ساعت 2 بعد از ظهر به وقت ET (تولد من) برگزار می شود! در این جلسه ، روزه و سرطان ، من بر روزه داری برای سرطان تمرکز می کنم ، هم به عنوان مکمل شیمی درمانی و هم به عنوان یک درمان بالقوه به خودی خود. من همچنین روزه داری را برای سم زدایی از آلاینده های شیمیایی و مزایا و معایب استفاده از VSED – متوقف کردن داوطلبانه خوردن و آشامیدن – برای کنترل پایان زندگی خود پوشش خواهم داد. در مورد وبینار اینجا بیشتر بخوانید.

برای پیوستن به وبینار 25 اکتبر: از طریق این فرم کمک مالی کنید و ما پیوندی را برای ثبت نام در وبینار برای شما ارسال می کنیم. ثبت نام برای این سومین و آخرین وبینار نیمه شب 18 اکتبر به پایان می رسد.

دو وبینار اول در حال حاضر به صورت بارگیری دیجیتالی در دسترس هستند. روزه گرفتن برای کاهش وزن (روزه داری متناوب) و روزه داری برای برگشت بیماری.

مقدمه نحوه عدم رژیم گرفتن را دریافت کنید

چگونه رژیم نگیریم در کمتر از دو ماه به دست می آید و من نمی توانم منتظر بمانم که مردم دست به دست این کتاب تغییر دهنده زندگی شوند. این بزرگترین پروژه تحقیقاتی بود که من تا به حال انجام داده ام ، و خوشحالم که با ارائه پیشگفتار برای بارگیری ، به شما نگاهی اجمالی می کنم. به عنوان یک مشترک ، می توانید برای بارگیری نسخه خود به اینجا بروید و با خیال راحت این صفحه را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آنها بتوانند برای لذت بردن از آن مشترک شوند.

من همچنین اخیراً در مورد کتاب با اخبار گیاهی صحبت کردم و می توانید آن مصاحبه را در اینجا ببینید.

کمک به آموزش دانشجویان پزشکی

آیا تا به حال آرزو کرده اید که دانشجویان پزشکی در معرض تغذیه مبتنی بر شواهد قرار بگیرند؟ با کمک شما آنها می توانند! برای حمایت از تلاش دکتر کلاپر برای صحبت در تمام دانشکده های پزشکی و اطلاع از نسل جدیدی از پزشکان کمک مالی کنید. او یکی از قهرمانان من است!

چگونه نمی میریم در Prime صحبت کنید

بحث HNTDارائه سال 2016 من ، چگونه نباید بمیریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و معکوس کردن 15 قاتل برتر ما ، اکنون در Amazon Prime در دسترس است و می توانید با عضویت Prime در ایالات متحده و انگلستان به صورت رایگان تماشا کنید. من از فرصتی که برای دسترسی به تعداد بیشتری از مردم از طریق این پلت فرم دارم ، هیجان زده هستم.

3 فیلم برتر ماه

پاسخ صنعت تخم مرغ به کولین و TMAO

آیا رژیم های کتو بی خطر هستند؟

آیا رژیم های کتو بی خطر هستند؟

تاثیر رژیم های کتوژنیک بر میزان مواد مغذی ، فلور روده و خطر بیماری های قلبی

قانون 3500 کالری در هر پوند اشتباه است

پرسش و پاسخ زنده 24 اکتبر – لغو شد

پرسش و پاسخ زندهمتأسفانه ، من باید پرسش و پاسخ برنامه ریزی شده این ماه را لغو کنم. با عرض پوزش ، شما را در 27 نوامبر می بینیم.

در حال حاضر هر ماه من از تردمیل خود پرس و جو انجام می دهم ، و 27 نوامبر روز است

  • فیس بوک زنده: در ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت محلی به صفحه فیس بوک ما بروید تا به صورت زنده تماشا کنید و س questionsالات خود را مطرح کنید.
  • جریان زنده YouTube: ساعت 1 بعد از ظهر به وقت محلی به تماشای زنده بروید و س moreالات بیشتری بپرسید!

شما هم اکنون می توانید پیوندهایی را به YouTube و پرسش و پاسخ فیس بوک قبلی من در اینجا در NutritionFacts.org بیابید. اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من یک پادکست صوتی دارم تا شما را در http://nutritionfacts.org/audio همراهی کنم.

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مرور کنید:دیدگاهتان را بنویسید