آرسنیک برنج ، قارچ و شراب از کجا می آید؟


وقتی محصولات ما در خاک آلوده به آفت کش های مبتنی بر آرسنیک و کود مرغ حاوی مواد آرسنیک رشد می کنند ، چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که داروهای حاوی آرسنیک به جوجه ها داده می شود ، نه تنها آرسنیک در پرهای آنها رشد می کند ، که بعداً به عنوان محصول جانبی کشتارگاه به آنها تغذیه می شود ، بلکه زمانی که غذا می خوریم ، آرسنیک می تواند به بافت آنها و سپس به بافت ما برسد. تخم مرغ یا گوشت ، چرخه ای که در ابتدای فیلم من نشان داده شده است آرسنیک برنج ، قارچ و شراب از کجا می آید؟به این توضیح می دهد که چرا مطالعات ملی نشان داده است کسانی که بیشتر مرغ می خورند ، آرسنیک بیشتری در بدن آنها جریان دارد. چرا صنعت این کار را می کند؟ در مرغداری های مدرن ، که اغلب برای عملیات تغذیه متمرکز حیوانات CAFO نامیده می شوند ، می توان 200 هزار پرنده را زیر یک سقف قرار داد و کف این ساختمان ها با مدفوع پوشانده شده است. در حالی که این به اصطلاح کشاورزی کارخانه هزینه ها را کاهش می دهد ، خطر بیماری را نیز افزایش می دهد. آنجاست که داروهای حاوی آرسنیک و سایر افزودنی های خوراکی آنتی بیوتیک می توانند وارد عمل شوند: تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در چنین محیط غیر طبیعی. اگر به دلیل خوردن مرغ احساس کمی تنبلی می کنید ، فکر می کنید چه اتفاقی برای مدفوع می افتد؟

همانطور که در 1:17 در تصویر من نشان داده شده است ویدیو، از کود مرغ ، آرسنیک موجود در داروهای خوراک دام می تواند به محصولات ما ، هوا و آب های زیرزمینی وارد شود و به بدن ما راه پیدا کند ، چه گوشت بخوریم یا نه. بله ، اما ما واقعاً در مورد میزان آرسنیک چقدر صحبت می کنیم؟ خوب ، ما سالانه میلیاردها مرغ پرورش می دهیم ، و اگر از لحاظ تاریخی ، اکثریت قریب به اتفاق از آرسنیک تغذیه می کردند ، پس اگر ریاضیات را انجام دهید ، ما در مورد ریختن نیم میلیون پوند آرسنیک در محیط زیست صحبت می کنیم – بسیار آن را روی محصولات ما بیاندازیم یا مستقیماً به دهان سایر حیوانات مزرعه بیل بزنیم.

بیشتر آرسنیک موجود در زباله های مرغ محلول در آب است ، بنابراین مطمئناً نگران نفوذ آن به آبهای زیرزمینی هستیم. اما ، اگر از آن به عنوان کود استفاده می شود ، غذای ما چطور؟ مطالعات انجام شده در مورد میزان آرسنیک موجود در مواد غذایی ایالات متحده که به دهه 1970 برمی گردد ، نشان داد که دو ماده غذایی ، به غیر از ماهی ، با بالاترین میزان – مرغ و برنج – که هر دو می توانند آرسنیک را به یک شکل جمع آوری کنند. یک داروی حاوی آرسنیک مانند روکسارسون به جوجه ها تحویل دهید ، و به کودهای آنها ختم می شود ، که به خاک ختم می شود ، که به پلو ما ختم می شود. “برنج است [now] منبع اصلی As [arsenic] قرار گرفتن در رژیم غذایی غیر دریایی. “

وقتی فهمیدم که قارچ در پنج منبع غذایی اصلی آرسنیک قرار دارد ، شگفت زده شدم ، اما بعد از اینکه فهمیدم که بستر طیور معمولاً به عنوان ماده اولیه برای پرورش قارچ در ایالات متحده استفاده می شود ، منطقی به نظر می رسد. همانطور که در ساعت 2:58 در من مشاهده می کنید ویدیو، در طول سالها ، محتوای آرسنیک موجود در قارچ با غلظت آرسنیک در برنج رقابت کرده است ، اگرچه مردم تمایل دارند روزانه برنج بیشتری از قارچ بخورند. به نظر می رسید سطح آرسنیک در قارچ از حدود یک دهه پیش شروع به کاهش کرده است ، که در مقاله ای در سال 2016 تأیید شد که در آن دوازده نوع مختلف قارچ مورد بررسی قرار گرفت: قارچ دکمه ای سفید ساده ، کرمینی ، پورتوبلو ، شیتیکه ، ترومپت ، صدف ، نامکو ، مایتاک ، صدف صدفی آلبا ، صدف قهوه ای قهوه ای و چندلوله ای. در حال حاضر ، قارچ ها فقط به طور متوسط ​​نیمی از محتوای آرسنیک را به عنوان برنج دارند ، همانطور که در 3:37 در من مشاهده می کنید. ویدیوبه

درست مانند برخی از قارچ ها آرسنیک کمتری نسبت به بقیه قارچ ها دارد ، برخی از برنج ها کمتر. برنج کشت شده در کالیفرنیا 40 درصد آرسنیک کمتری نسبت به برنج در آرکانزاس ، لوئیزیانا ، می سی سی پی ، میسوری و تگزاس دارد. چرا؟ خوب ، آفت کش های مبتنی بر آرسنیک بیش از یک قرن در میلیون ها هکتار از مزارع پنبه استفاده می شد ، عملی که در سال 1927 به عنوان “خطرناک” شناخته شد. سموم آرسنیک در حال حاضر به طور موثری ممنوع شده اند ، بنابراین فقط خرید یک محصول ارگانیک مهم نیست. برنج معمولی زیرا میلیون ها پوند آرسنیک قبل از کاشت برنج در خاک ریخته شده بود.

صنعت برنج به خوبی از این موضوع آگاه است. یک اختلال سمیت آرسنیک در برنج به نام “سر مستقیم” وجود دارد ، جایی که برنج کاشته شده در خاک بسیار آلوده به آرسنیک به درستی رشد نمی کند. بنابراین ، آنها به جای انتخاب محصولات زراعی تمیزتر ، فقط انواع برنج مقاوم در برابر آرسنیک را تولید کردند. در حال حاضر ، مقدار زیادی آرسنیک می تواند بدون برنج در برنج ایجاد شود گیاه صدمه دیدن. آیا می توان همین را در مورد مصرف کننده برنج نیز گفت؟

در مورد شراب هم همین داستان وجود دارد. آفت کش های آرسنیک دهه به دهه مورد استفاده قرار گرفتند و حتی اگر از آن زمان ممنوع شده باشند ، هنوز هم می توان آرسنیک را از خاک بیرون کشید و منجر به “حضور گسترده آرسنیک در [American] شراب [that] می تواند خطرات بالقوه ای برای سلامتی ایجاد کند. ” به طرز عجیبی ، محققان مقاله خود را با این جمله خلاصه می کنند که “قرار گرفتن در معرض مزمن آرسنیک باعث کاهش ضریب هوشی در کودکان می شود” ، اما اگر بچه ها مشروب بخورند که شراب زیاد ، سمیت آرسنیک احتمالاً کمترین نگرانی آنها است.

صبر کن. جوجه ها با داروهای حاوی آرسنیک تغذیه می شوند؟ دیدن آرسنیک مرغ از کجا می آید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر


من انتظار دارم که مسئله آرسنیک در برنج س questionsالات زیادی را به همراه داشته باشد و دادن پاسخ به شما دقیقاً به همین دلیل است که من اینجا هستم! وارسی:

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید