آلودگی سرب در سس های تند


با توجه به آلودگی سرب موجود در آب نبات حاوی فلفل قرمز وارد شده از مکزیک ، 25 سس تند برای فلزات سنگین مورد آزمایش قرار گرفت.

“سمیت سرب است شایع و دغدغه اصلی بهداشت عمومی ، به ویژه برای نوزادان. یکی از منابع مهم قرار گرفتن در معرض سرب برای جنین و نوزاد ، خون مادر است. سرب در خون مادر ” – یعنی در جریان خون زنان باردار و شیرده -” به راحتی از جفت و غدد پستانی عبور می کند ، و به شیر مادر شسته می شود. سرب از کجا می آید؟ بیشتر آنها ممکن است از اسکلت مادر سرچشمه بگیرند ، جایی که سرب ناشی از تماس های قبلی تجمع می یابد. مواجهه های گذشته با چی؟ “FDA گزارش می دهد که زنان در سن باروری در ایالات متحده در معرض سرب از طریق غذا (43) ، گرد و غبار (31)) ، آب (22)) و هوا (4)) هستند.”

از جمله منابع غیر معمول مسمومیت با سرب در دوران کودکی در ایالات متحده هستند “آب نبات های آلوده به سرب” ، از جمله ، از قضا ، مارک هایی با نام هایی مانند “ضایعات سمی”. (FDA به یاد آورد انواع “آب لجن هسته ای” انواع آب نبات های سمی ، اما نه انواع دیگر آن.) بسیاری از آب نبات های آلوده وارد شده از مکزیک ، “به ویژه آنهایی که حاوی فلفل قرمز و نمک به عنوان مواد اصلی. ” مشخص نیست که آیا “افزودنی های فلفل قرمز در طول فرآیند خشک کردن در هوای آزاد آلوده شده اند یا خیر.” سایر منابع احتمالی این آلودگی ممکن است سنگهای آسیاب کننده در تهیه پودر فلفل قرمز یا استفاده احتمالی از آرسنات سرب به عنوان عامل آفت کش باشد. ” آنها فقط نمی دانند.

یک لحظه صبر کن. چیز دیگری در فروشگاه های مواد غذایی وجود دارد که حاوی چیلی و نمک وارداتی به عنوان مواد اصلی است: سس تند. من در ویدیوی خود در مورد این موضوع بحث می کنم آلودگی سرب در سس های تندبه

“در دهه گذشته ، سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) چنین کرده است صادر شده چندین هشدار و فراخوان برای محصولات غذایی که از استانداردهای FDA برای سرب فراتر می رود. محصولات حاوی فلفل چیلی و نمک – مانند آب نبات – اغلب به عنوان منابع آلودگی سرب مشکوک بودند … با این حال ، محصولاتی مانند سس های تند که حاوی مواد مشابه هستند تا این “اولین تحقیقات شناخته شده در مورد” مورد ارزیابی قرار نگرفته اند. غلظت سرب در سس های تند ، “یعنی.

همانطور که در 1:52 در my مشاهده می کنید ویدیو، محققان 25 سس تند مختلف را آزمایش کردند و از هر 10 مورد 9 مورد “دارای میزان قابل تشخیص سرب بودند” ، اگرچه تنها چهار مارک از میزان عملکرد FDA از 0.1 قسمت در میلیون فراتر رفت. اما ، این 0.1 ppm استاندارد آب نبات است ، بنابراین ، از نظر فنی ، هیچ یک از سس های تند را نمی توان از قفسه های ایالات متحده به یاد آورد. اگرچه آب نبات و سس تند حاوی مواد معمولی هستند ، اما استاندارد سس تند وجود ندارد.

آلوده ترین سس های داغ حدود یک میکروگرم سرب در هر قاشق چایخوری داشتند که ممکن است بیشتر از مقدار مورد نیاز بچه های جوان باشد. گرفتن در رژیم غذایی روزانه خود ، اما چند کودک شش ساله سس تند را با قاشق مصرف می کنند؟ “اگرچه سس تند بصورت شهودی نخواهد بود شمرده شد در میان محصولات غذایی که کودکان بسیار مصرف می کنند ، باید شیوه های قومی و فرهنگی را در نظر گرفت. فلفل چیلی و نمک معمولاً در آب نبات های سبک مکزیکی ، چاشنی ها ، سس های تند و غذاهای روزمره استفاده می شود. ” بنابراین ، محققان می خواهند همان استاندارد آب نبات سرب 0.1 ppm را برای سس تند اعمال کنند – یا حداقل مقداری محدودیت تعیین شده

بدون استانداردهای قابل اجرا برای سس های تند ، تولید کنندگان چه انگیزه ای دارند که حتی به بررسی مشکل بپردازند؟ به عنوان مثال ، ممکن است خاک باشد. خاکی که فلفل در آن قرار دارد رشد ممکن است آنقدر به سرب آلوده باشد که فقط شستن باقی مانده روی فلفل پس از چیدن ، سطح سرب را در محصول نهایی چهار برابر کاهش دهد – اما چرا اگر هیچکس بررسی نمی کند ، برای پاکسازی خاک اقدام اضافی را انجام دهید؟

آیا واردات دیگری وجود دارد که باید نگران آن باشیم؟ من در مورد آلودگی فلزات سنگین مکمل های گیاهی در فیلم خود صحبت کردم رهبری را بیرون بیاورید، اما نه این نوع مکمل گیاهی: ماری جوانا. “چند صد نفر رنج مسمومیت با سرب احتمالاً ناشی از تمایل فروشندگان دارو برای به حداکثر رساندن سود است. ” سرب سنگین است – حدود 50 بار سنگین تر از پونه کوهی است – بنابراین هنگامی که محصول با وزن به فروش می رسد “برای افزایش سود مفید است”. و ظریف نبود شما می توانید ذرات سرب کوچک موجود در محصول را در ساعت 3:48 در من مشاهده کنید ویدیوبه چرا بود آیا همه گیری مسمومیت با سرب در میان دانش آموزان جوان با “سوراخ کردن بدن” وجود دارد؟ زیرا فروشندگان می توانند 1500 دلار اضافی برای هر کیلو ماری جوانا کسب کنند.

آیا می خواهید سس تند خودتان را درست کنید؟ من یک دستور خوشمزه برای سس تند سالم با تمام مواد تشکیل دهنده چراغ سبز در من دارم کتاب آشپزی چگونه نمی میرد!


آیا علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرب هستید؟ شیرجه عمیق بزنید:

 • چگونه صنعت رنگ سرب با آن کنار رفت
 • سرب در آب آشامیدنی
 • چگونه صنعت گاز پیشرو با آن کنار رفت
 • سطوح سرب “طبیعی” خون می تواند سمی باشد
 • اثرات قرار گرفتن در معرض سرب سطح پایین در بزرگسالان
 • چگونه می توان سطح سرب را با رژیم غذایی کاهش داد: تیامین ، فیبر ، آهن ، چربی ، ناشتا؟
 • چگونه می توان سطح سرب را با رژیم غذایی کاهش داد: صبحانه ، غلات کامل ، شیر ، توفو؟
 • بهترین غذاها برای مسمومیت با سرب: کلرلا ، گشنیز ، گوجه فرنگی ، مورینگا؟
 • بهترین غذا برای مسمومیت با سرب: سیر
 • آیا ویتامین C می تواند به مسمومیت با سرب کمک کند؟
 • فلفل دلمه ای برای ناباروری مردان و مسمومیت با سرب؟
 • آلودگی به سرب در ماهی و شکار
 • آیا زنان باردار باید مکمل کلسیم را برای سطوح پایین سرب مصرف کنند؟
 • افزایش سطح سرب خون در دوران بارداری و یائسگی
 • سرب در مکمل های کلسیم
 • سرب موجود در سوپ مرغ ارگانیک (آب استخوان) چقدر است؟
 • آزمایش ادرار فلزات سنگین و شلاته برای اوتیسم
 • چگونه می توان با رژیم غذایی سطوح فلزات سنگین را کاهش داد
 • فلاش بک جمعه: آیا سونا می تواند سرب را از بدن سم زدایی کند؟
 • آیا با توجه به آلودگی سرب رژ لب ایمن است؟

به

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید