آماده سازی استان اردبیل برای جذب سرمایه از بانک پاسارگاد/ ۲۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سید حمید عاملی ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل بانک پاسارگاد اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های سرمایه گذاری استان از جمله کشاورزی، صنعت، ایجاد زنجیره های تولید در حوزه های معدنی، صنایع تبدیلی کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، صنعت، معدن و تجارت، صنعت، معدن و تجارت، صنعت، معدن و تجارت، صنعت، معدن و تجارت، سرمایه گذاری در این استان وجود دارد. ام دی اف و اچ دی اف. ، بانک پاسارگاد استان اردبیل آمادگی سرمایه گذاری در این زمینه ها را دارد.

وی ادامه داد: استان اردبیل از نعمت های خدادادی در بخش های مختلف کشاورزی، گردشگری و معدنی برای مصالح ساختمانی برخوردار است اما به دلیل نبود زیرساخت های لازم از این منابع به درستی به نفع مردم و خلق ثروت استفاده نشده است. و رونق اقتصادی در استان.

فعالیت تحسین برانگیز بانک پاسارگاد در ساخت مدارس دارالفنون اردبیل

استاندار اردبیل افزود: توسعه زیرساخت های زمینی، هوایی و ریلی یکی از نیازهای انواع توسعه است و در این راستا و در حوزه کشاورزی استان اردبیل اقداماتی برای تغییر روش های کشاورزی در حال انجام است. از سنتی به مدرن و پرورش با توجه به جغرافیای استان برای بهبود ارزش افزوده طراحی شده است.

امالی خاطرنشان کرد: اقدام بانک پاسارگاد برای ساخت ۲ مدرسه دارالفنون در استان اردبیل قابل تحسین است و از این سرمایه گذاری استقبال می شود.

سرمایه گذاری ۲۵ هزار میلیارد ریالی بانک پاسارگاد در استان اردبیل

مجید قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد نیز در این جلسه گفت: بانک پاسارگاد در حال بررسی حوزه های سرمایه گذاری در بخش هایی مانند توسعه گلخانه، صنایع تبدیلی و تکمیلی و مجتمع تولید زنجیره گوشت در استان اردبیل و سقف سرمایه گذاری است. استان اردبیل ۲۵ هزار میلیارد ریال است.

وی افزود: بانک پاسارگاد در حال ساخت ۲ مدرسه متوسطه ۱۸ کلاسه دخترانه و پسرانه با نام دارالفنون در شهرستان اردبیل است که در صورت تسریع در کار پیش بینی می شود یکی از مدارس سال آینده افتتاح شود.

توجه ویژه به حوزه آموزش و پرورش موجب تحولات اساسی و مهمی در جامعه می شود

مدیرعامل بانک پاسارگاد تصریح کرد: توجه ویژه و همگانی در حوزه تعلیم و تربیت منجر به تحولات اساسی و مهمی در جامعه می شود و در این زمینه بانک پاسارگاد علاوه بر ساخت مدرسه در اردبیل، در زمینه آموزش و پرورش نیز فعالیت می کند. آموزش. پذیرش و پذیرش دانشجو در کنکور پایان سال نظارت لازم را انجام می دهد.

قاسمی خاطرنشان کرد: بانک پاسارگاد با رویکرد سرمایه گذاری در بخش کشاورزی با استفاده از تیمی آگاه و مجرب که علم روز دنیا را می شناسد، وضعیت کشاورزی استان ها را بررسی و مطالعه می کند.

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید