آمار جدید روسیه اجتناب کرده اند تلفات را انتخاب کنید و انتخاب کنید خسارات ارتش اوکراین


به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، همزمان همراه خود نزدیک‌شدن فاجعه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملیات ارتش ویژه روسیه {در این} ملت به شصت‌وسومین روز شخصی، مسکو آمار جدیدی اجتناب کرده اند تلفات را انتخاب کنید و انتخاب کنید خسارات وارد شده به نیروهای مسلح اوکراینی را حاضر کرد.

سرلشکر «ایگور کناشنکوف» سخنگوی وزارت حفاظت روسیه شامگاه چهارشنبه ذکر شد کدام ممکن است نیروهای مسلح این ملت ۳۸ توانایی ارتش در اوکراین را طی بیست‌وچهار ساعت قبلی منهدم کردند.

به نوشته وبگاه «ریانووستی»، کناشنکوف طی نشست خبری دلیل داد: «یگان عملیاتی-تاکتیکی نیروی هوافضای روسیه، ۳۸ تأسیسات ارتش اوکراین را هدف قرار دادند کدام ممکن است {در میان} آنها ۷ پست فرماندهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ سامانه موشکی ضدهوایی – برای ادغام کردن عالی فروند اس-۳۰۰ در قلمرو نیکولایفکا – وجود داشت»

وی شکسته نشده داد: «۲ استحکامات را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ۲۷محل کانون اصلی نیروی انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه ارتش اوکراینی نابود شدند. بیش اجتناب کرده اند ۲۱۰ سراسری‌گرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۳ تجهیزات خودروی زرهی اوکراین نیز منهدم شدند».

سخنگوی وزارت حفاظت روسیه در دلیل عملیات‌های نیروهای مسلح این ملت طی ۲۴ ساعت قبلی در اوکراین، تصدیق شد: «یگان‌های توپخانه‌ای، ۳۰۹ ماموریت تهاجمی را در کل روز انجام دادند. این چیزها مورد اصابت قرار گرفت؛ ۱۴ پست فرماندهی، ۲۹۲ قلمرو کانون اصلی نیروی انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه ارتش نیروهای مسلح اوکراین، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این سه انبار مهمات».

بر مقدمه این گزارش، کناشنکوف علاوه بر این افزود: «جدا از این، نظامی روسیه در یک واحد روز ۱۷ حمله همراه خود موشک‌های هدایت از واقعی به تأسیسات ارتش اوکراین انجام داد کدام ممکن است به دلیل آن ۲ پست فرماندهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۵ قلمرو کدام ممکن است سربازان را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه ارتش در آن هدفمند بودند مورد اصابت قرار گرفت».

وی در شکسته نشده خبر داد کدام ممکن است نظامی روسیه در جریان عملیات ارتش ویژه در اوکراین بیش اجتناب کرده اند ۶۰۰ هواپیمای با بیرون سرنشین، ۱۴۱ هواپیمای ارتش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۱۱ هلیکوپتر متعلق به رژیم کی‌یف را منهدم کرد.

به نوشته ریانووستی، این مقام ارتش روس اضافه کرد: «۲۶۱۶ تجهیزات تانک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر خودروهای زرهی رزمی، ۲۹۷ موشک انداز تعدادی از، ۱۱۳۹ قبضه توپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمپاره صحرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۴۲۶ تجهیزات خودروی ویژه ارتش نیز منهدم شد».

این در حالی است کدام ممکن است پیشتر وزارت حفاظت انگلیس همراه خود ادعای تسلط مقامات کی‌یف بر اصولاً حریم اثیری اوکراین، ذکر شد روسیه ورود اثیری فوق العاده محدودی به شمال را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب این ملت دارد. (عمیق اصولاً)

روسیه اجتناب کرده اند روز ۵ اسفند (۲۴ فوریه) اصل حمله ارتش به اوکراین را صادر کرد. این تغییر تعدادی از روز بعد اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسماً استقلال جمهوری‌های «دونتسک» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «لوهانسک» در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه هدف اجتناب کرده اند عملیات ارتش کشورش را «غیرنظامی کردن اوکراین» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «نازی‌زدایی» اجتناب کرده اند این ملت گفتن کرد.

انتهای پیام/خ
این مطلب را برای صفحه اول هدایت کنید

رژیم لاغری سریع