آیا سگها باید پروتئین نخود و عدس بخورند؟


پروتئین گیاهی برای سگ؟ قبلاً در این مورد نوشتم ، اما اکنون موارد بیشتری وجود دارد.

بر خلاف شایعات رایج ، سگ ها به خوبی مستند شده اند که می توانند غلات را هضم کنند. این که آیا دانه ها برای سگ ها مطلوب هستند موضوع دیگری است و من مطمئنم که ای کاش در این مورد تحقیقات شایسته ای داشتیم.

آنچه ما داریم این است که سازندگان غذای حیوانات خانگی برای فروش غذاهای حیوانات خانگی به صاحبان متقاعد شده اند که غلات برای سگ آنها مضر است. این محصولات اغلب با پروتئین های استخراج شده از نخود و عدس ساخته می شوند.

FDA گزارش هایی دریافت کرده است که در سگ هایی که از چنین غذاهای حیوان خانگی تغذیه می کردند ، نوعی بیماری قلبی به نام کاردیومیوپاتی گشاد شده سگ (DCM) ایجاد شده است.به

FDA در حال بررسی این است که آیا غذای حیوانات خانگی بدون دانه می تواند با DCM ارتباط داشته باشد و داده های موارد گزارش شده را به صورت آنلاین ارسال می کندبه

وقتی FDA از مالکان می پرسد سگهای دارای DCM چه خورده اند ، این چیزی است که می یابد.

در اینجا مواردی از DCM در بین سگ هایی که غذای استاندارد تجاری حیوان خانگی را می خورند نمایش داده نمی شود. موارد ذکر شده در اینجا آمده است.

علت DCM و دلایل ارتباط بسیاری از موارد با پروتئین های گیاهی مشخص نیست. یک فرضیه کمبود تائورین (سنتز شده از اسیدهای آمینه حاوی گوگرد) در پروتئین های نخود و عدس است ، اما به نظر می رسد افزودن تائورین به رژیم ها کمکی نمی کند.

کشاورزان نخود فرنگی و عدس از FDA شکایت کرده اند که هشدار آن به تجارت آنها آسیب می رساند. صنایع غذایی حیوانات خانگی گزارش می دهد که فروش مواد غذایی بدون دانه از حیوانات خانگی پس از اعلام FDA کاهش یافته است.

نویسنده کتابی در سال 2016 در مورد چاقی در حیوانات خانگی و تضاد منافع در جامعه تغذیه دامپزشکی ، که بنیانگذار یک شرکت غذای گیاهی است ، فکر می کند که مواد اولیه برنامه ربطی به این موضوع ندارد.

در حالی که بحث ها بالا گرفته و FDA به تحقیقات خود ادامه می دهد ، به حیوان خانگی خود چه غذایی بدهید؟

توصیه های اساسی (از کتاب من با مالدن نسیم ، حیوان خانگی خود را درست تغذیه کنید، “که در واقع تجزیه و تحلیل صنعت غذای حیوانات خانگی است):

  • اگر از غذاهای تجاری استفاده می کنید ، مطمئن شوید که آنها می گویند “کامل و متعادل” هستند و در برخی موارد آزمایش شده اند.
  • اگر برای حیوان خانگی خود غذا می پزید ، مطمئن شوید که دستور غذای شما شامل مواد مغذی مورد نیاز است (ما دستورالعمل های عمومی را در کتاب ارائه می دهیم)
  • بدانید که هیچ مدرکی مبنی بر اینکه غذاهای گران قیمت حیوان خانگی بهتر از غذاهای ارزان قیمت هستند وجود ندارد (این تحقیق هرگز انجام نشده است)
  • محصولات مورد استفاده خود را تغییر دهید. تنوع ، تعادل و اعتدال برای حیوانات خانگی به همان اندازه برای افراد مفید است.
  • مهمترین: بیش از حد غذا ندهید. کالری حساب می شود!
  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید