آیا منابع جایگزینی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد؟

در حالی که جهان تلاش می کند خود را برای هجوم ویروس کرونا آماده کند، وحشت تبدیل به کلمه اصلی شده است. فروشگاه‌ها در سراسر جهان از مواد غذایی محروم می‌شوند، کشتی‌های کروز در کنار ساحل نگه داشته می‌شوند در حالی که مسافران از نظر ویروس غربالگری می‌شوند. دانشمندان به دنبال واکسنی برای درمان جمعیت جهان در اسرع وقت هستند.

ویروس جهش یافته

مرکز کنترل بیماری معتقد است که ویروس کرونا از سویه S به سویه L جهش یافته است. مشاهده شده است که سویه L در حمله به بدن تهاجمی تر است، سریعتر پخش می شود و دارای خواص آشکاری است که کشنده تر و میزان مرگ و میر بالاتری دارد.

سویه S ویروس کرونا مانند شکل خفیف آنفولانزا با علائمی مانند تب، سرفه، استفراغ است و به سرعت پخش نمی‌شود. به اندازه سویه L کشنده نیست.

درمان تزریق ویتامین C

چین درمان تزریق ویتامین C را به عنوان یک درمان در نظر می گیرد، در حالی که نرخ رسمی مرگ و میر به ۳.۴٪ افزایش می یابد. یک گزارش تحقیقاتی در نیوزیلند ثابت کرد که ویتامین C دارای خواص ضد ویروسی و ضد التهابی است و در عین حال یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است. به بیماران مبتلا به ویروس کرونا که در شرایط بحرانی هستند، روزانه ۳۰۰۰ میلی گرم ویتامین به صورت داخل وریدی داده می شود.

مصرف ویتامین C از فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی یا سایر بازارها، سیستم ایمنی بدن شما را با سطوح بالایی از آنتی اکسیدان ها تقویت و حمایت می کند که می تواند به مبارزه با عفونت کمک کند.

سیستم ایمنی ضعیف شده

درصد زیادی از افراد مسن، سیگاری های شدید و بیماران شیمی درمانی، سیستم ایمنی ضعیفی را نشان می دهند. اینها به احتمال زیاد در طول یک بیماری همه گیر می میرند. برای اینکه بهترین آمادگی را در برابر عفونت توسط ویروس کرونا داشته باشید، متخصصان بهداشت توصیه می کنند که خود را با این دو مکمل غذایی دیگر برای دفع ویروس مسلح کنید.

بزرگتر

قرص و شربت سنجد برای بزرگسالان و کودکان یکی از بهترین راه ها برای بهینه سازی سیستم ایمنی بدن شماست. سنجد تقریباً در تمام بازارهای دنیا تولید و به فروش می رسد.

بهترین سنجد حاوی ویتامین C + روی است و از پیر سیاه اروپایی می آید. سال ها است که به عنوان یک درمان فصلی زمستانی برای حمایت از سیستم ایمنی استفاده می شود.

اسپیرولینا

اسپیرولینا یک آنتی اکسیدان دیگر است که حاوی مواد معدنی، ویتامین ها و محتوای پروتئین بالایی است که پشتیبانی عالی را فراهم می کند. این ابر غذا از جلبک های سبز آبی می آید که حاوی آهن، بتاکاروتن، ویتامین های K، B-12 و کلروفیل نیز می باشد. برای تقویت انرژی، تقویت سیستم ایمنی بدن شما عالی است و در خالص ترین شکل خود بهترین عملکرد را دارد. می توان آن را در هر فروشگاه مواد غذایی سالم خریداری کرد.

خلاصه:

در نگاهی به گذشته، می دانیم که افراد با سیستم ایمنی ضعیف به راحتی آلوده می شوند. تا به امروز، دو گونه از ویروس کرونا L و S وجود دارد که L کشنده ترین و مسری ترین آنهاست که باعث ذات الریه کشنده می شود. اینها سه تا از بهترین مکمل هایی هستند که می توانند به شما در مبارزه با عفونت کمک کنند: ویتامین C، سنجد و اسپیرولینا.

نتیجه

به راحتی می توان فهمید که متخصصان بهداشت باید از این سرایت مراقبت کنند. با این حال، در این بین، عموم مردم باید سیستم ایمنی خود را بسازند و سپس قبل از ابتلا به آن با مکمل‌ها از آن حمایت کنند. بهتر است پس از بستری شدن در بیمارستان کمی برای محافظت هزینه کنید تا مقدار زیادی.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر