اتاق نشیمن خود را به فضای استراحت نهایی تبدیل کنید


اتاق نشیمن خود را به فضای استراحت نهایی تبدیل کنید

زندگی ممکن است بسیار شلوغ شود و گاهی اوقات محیط زندگی شما همیشه آن مکان آرامی نیست که به آن نیاز دارید. اگر اخیراً مجبور شده‌اید کار را از خانه نیز شروع کنید، ممکن است برایتان سخت باشد که وقتی روز کاری تمام می‌شود متوقف شوید، لپ‌تاپ‌تان از گوشه اتاق به شما خیره می‌شود، و باعث می‌شود که هنگام تماشای تلویزیون یا لذت بردن از یک لیوان شراب هول کنید. جایی که می دانید صبح روز بعد همه ایمیل های بی پاسخ در انتظار شما هستند. به هر دلیلی که برای استراحت در خانه مشکل دارید، مهم است که برای رفاه خود با این مشکل کنار بیایید. برای کمک به شما در رسیدن به آن، در اینجا چند نکته و ایده وجود دارد که به شما کمک می کند اتاق نشیمن خود را به فضای آرامش کامل تبدیل کنید.

در اتاق نشیمن خود کار نکنید

این ممکن است همیشه امکان پذیر نباشد، به خصوص برای کسانی که فضای نشیمن باز یا خانه کوچکتری دارند که به شما اجازه نمی دهد از یک اتاق اضافی به عنوان دفتر کار خانگی استفاده کنید. با این حال، اگر در طول روز می توانید فضای دیگری برای کار پیدا کنید، اگر در خانه کار می کنید، مطمئن شوید که از آن استفاده می کنید. این به مغز شما کمک می کند تا اتاق نشیمن شما را با زمان استراحت مرتبط کند و آن را بیشتر شبیه محل زندگی شما ببیند تا فضای کار، که به نوبه خود به شما کمک می کند راحت تر استراحت کنید.

سازماندهی کنید

زمانی که اتاق شلوغ یا به هم ریخته به نظر می رسد، استراحت آسان نیست. به همین دلیل است که هنگام طراحی اتاق نشیمن خود همیشه باید راه حل های معقولی برای ذخیره سازی پیدا کنید. قفسه های کتاب، میزهای قهوه خانه کشویی، بوفه ها، همه این موارد را می توان برای مرتب نگه داشتن اتاق استفاده کرد. انجام این کار به صورت سالانه یا انجام آن هر چند ماه یکبار می تواند به شما کمک کند تا از شلوغی ها جلوگیری کنید و اتاق نشیمن خود را تمیز نگه دارید.

رنگ های آرامش بخش را انتخاب کنید

وقتی صحبت از تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن می شود، یک طرح رنگی آرامش بخش را انتخاب کنید تا به شما کمک کند وقتی در آنجا نشسته اید احساس آرامش بیشتری داشته باشید. اسطوخودوس، سبز، آبی و زرد می تواند به شما کمک کند احساس آرامش کنید. اگر می‌خواهید رنگ‌بندی خنثی‌تر باشد، می‌توانید از طریق بالش، مبل و سایر وسایل تزئینی، رنگ‌های پاشیده‌شده را وارد کنید.

راحتش کن

هیچ چیز بهتر از نشستن روی مبل و احساس گرما و راحتی نیست، مخصوصاً در یک شب سرد زمستانی! اگر می خواهید اتاق نشیمن شما بهترین قسمت خانه برای استراحت باشد، باید آن را تا حد امکان راحت کنید. پرتاب و پتو در ماه های سردتر عالی هستند و بالش های دنج برای حمایت بیشتر ضروری هستند. اگر شومینه‌ای دارید که فکر می‌کنید نیاز به بازسازی دارد، برخی از گزینه‌های موجود در فروشگاه‌هایی مانند stonewoods.co.uk را که دارای طیف وسیعی از شومینه‌های شیک هستند، بررسی کنید تا اتاق نشیمن شما کامل به نظر برسد. شمع‌ها و نور کم نیز می‌توانند به اتاق نشیمن شما کمک کنند تا بعد از یک روز طولانی احساس آرامش کنید.

اگر برای تعطیلی و استراحت در خانه تلاش می کنید، از این نکات برای کمک به تبدیل اتاق نشیمن خود به پناهگاهی عالی برای تجدید حیات و احساس آرامش استفاده کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر