اجرای طرح آزادسازی سواحل مثمر ثمر بوده است – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسین از پروژه گردشگری در کاه و چمخاله لنگرود در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه اجرای طرح آزادسازی سواحل یکی از اتفاقات خوب در دولت سیزدهم بود، با دستور رئیس جمهور برای اجرای این طرح که مورد حمایت همه وزارتخانه ها و دستگاه ها قرار گرفت، اظهار داشت: اجرای طرح آزادسازی سواحل یکی از اتفاقات خوب در دولت سیزدهم بود.

وی تصریح کرد: پاکسازی سواحل یکی از موضوعات مورد توجه است که نیاز به برنامه ریزی دارد کوچک و اقدامات به جا بود، افزود: آزادسازی سواحل باعث شد شهروندان این مناطق و مسافران و گردشگران از این توانایی و نعمت خدادادی بهره مند شوند.

حسینی با اشاره به اینکه اگر به منافع ملی فکر کنیم می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم افزود: استان گیلان در اجرای طرح آزادسازی سواحل پیشرو بود.

وی به تاکید رئیس جمهور بر لزوم انجام اقداماتی در راستای وزارت کشور اشاره کرد و افزود: با حرکت در این مسیر، رعایت چارچوب های فرهنگی در سواحل نیز تضمین می شود.

وی با اشاره به سفر گردشگری به گیلان افزود: مناطق ساحلی می توانند میزبان برنامه های فرهنگی بسیاری از جمله جشنواره ها باشند که مورد استقبال مردم قرار می گیرد.