احمدزاده: ازدیدار با خدمه هایی مثل نیوزیلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرو به جایی نمی رسیم/با این شرایط کارمان در جام جهانی دردسرساز {خواهد بود}


محمد احمدزاده در ذکر شد‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس دانستن درباره وضعیت کنار هم قرار دادن‌سازی خدمه سراسری فوتبال ایران برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تصدیق شد: خدمه سراسری هیچ وقت در گذشته اجتناب کرده اند جام جهانی تفریحی‌های کنار هم قرار دادن‌سازی خیلی خوبی نداشته کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند این موضوع به شرایط ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید علت دیگرش به وضعیت مالی فدارسیون فوتبال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناآگاهی ما اجتناب کرده اند تقویم حریفان باز می‌گردد.

وی افزود:‌ امسال هم قابل پیش‌سوراخ بینی است هم خدمه سراسری قابل مقایسه با قبلی نمی‌تواند تفریحی‌های تدارکاتی خوبی برگزار تدریجی. در وسط‌هایی کدام ممکن است فدراسیون وضعیت خوبی اجتناب کرده اند لحاظ وفاداری داشت، نتوانستیم دیدارهای دلپذیر خوبی برگزار کنیم. اکنون کدام ممکن است هیچ چیزی سرجایش نیست، اتفاق بهتری نسبت به در گذشته نخواهد افتاد.

معلم اسبق خدمه سراسری فوتبال ایران در خصوص احتمال برگزاری تفریحی با خدمه‌هایی قابل مقایسه با نیوزیلند، پرو، کاستاریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید … در خردادماه به میزبانی قطر ذکر شد: هیچ‌منصفانه اجتناب کرده اند این خدمه‌ها به کار ما نمی‌آیند. نیوزیلند، کاستاریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرو فوتبال‌شان به انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا کدام ممکن است حریفان قطعی ما در جام جهانی هستند یا ولز، اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکاتلند کدام ممکن است قابل انجام است با ما هم گروه شوند شباهتی ندارد. تعدادی از باری در گذشته اجتناب کرده اند جام جهانی به مصاف کاستاریکا رفتیم با این حال سرانجام اجتناب کرده اند برگزاری تفریحی با این خدمه در شخصی جام جهانی به جایی نرسیدیم.

احمدزاده یکپارچه داد: نیوزیلند هم به هیچ عنوان به سبک حریفان ما در جام جهانی نمی‌خورد. اگر به مصاف استرالیا می‌رفتیم شاید وضعیت بیشتر می‌شد. فوتبال نیوزیلند خیلی عقب‌تر اجتناب کرده اند آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگلیس است. شاید اجتناب کرده اند تذکر زیبایی شناختی این خدمه قاره اقیانوسیه با این ۲ خدمه و حتی ولز را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکاتلند ظاهر داشته باشد با این حال اجتناب کرده اند لحاظ فوتبالی با این خدمه‌ها قابل قیاس نیست.

وی خاطرنشان کرد: حریفی قابل مقایسه با پرو در جام جهانی با ما هم‌گروه نیست. باید دنبال خدمه‌های ecu بگردیم. هرچند این خدمه‌ها هم {به دلیل} این سیستم مسابقات قاره شخصی نمی‌توانند با ما تفریحی کنند. برای شبیه سازی با خدمه‌های هم گروه شخصی می‌توانستیم با حریفانی مثل eire شمالی یا جنوبی، مکزیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید … تفریحی کنیم با این حال تاکنون چنین اقدامی این سیستم‌ریزی نشده است. در همه زمان ها فدراسیون اجتناب کرده اند تقویم  عقب است. باید از سه-۲ سال در گذشته پیش‌سوراخ بینی می‌کردیم کدام ممکن است خدمه سراسری در گذشته اجتناب کرده اند جام جهانی باید با چه خدمه‌هایی تفریحی تدریجی با این حال در همه زمان ها فدراسیون استقامت می‌تدریجی تا پروژه هم‌گروه‌های خدمه سراسری در جام جهانی خاص شود.

مهاجم اسبق خدمه سراسری فوتبال کشورمان عنوان کرد:‌  این موضوع ساده درمورد به خدمه بزرگسالان هم نیست. روزی کدام ممکن است سرمربی خدمه سراسری جوانان بودم دیدم فدراسیون به هر کشوری برای برگزاری تفریحی تدارکاتی نامه می‌زد، پاسخ می‌دادند مدت‌ها در گذشته این سیستم تفریحی‌های تدارکاتی شخصی را ترتیب کرده‌اند. باید مدت‌ها در گذشته حریفان تدارکاتی را محدوده می‌کردیم. حتی وقتی در گذشته اجتناب کرده اند جام جهانی بافت می‌کردیم تفریحی‌ با این خدمه‌ها به کارمان نمی‌آید، طبق هماهنگی با حریفان آن را لغو یا تفریحی‌های صحیح را محدوده می‌کردیم.

احمدزاده اضافه کرد:‌ با این مورد کارمان برای رقبا در جام جهانی خیلی دردسرساز است. تفریحی کردن با خدمه‌هایی مثل پرو یا نیوزیلند شرایط سختی را برای ما در جام جهانی به وجود خواهد آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی بعید است این بار هم با برگزاری مقابل چنین خدمه‌هایی چشم انداز‌مان برای صعود اجتناب کرده اند گروه جام جهانی بیش از حد باشد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول سریع کنید

رژیم لاغری سریع