اختصاص ۶۰ میلیارد ریال به طرح های بازآفرینی شهری ارومیه


خبرگزاری ارومیه به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، سید محسن از اقدامات راهبردی راه و شهرسازی حمزه لو در مناطق بازآفرینی شهری گفت: ۶۰ میلیارد ریال برای سکونتگاه های غیررسمی ارومیه هزینه می شود.

وی ادامه داد: احداث باب ۲ مدرسه، کلاس درس، مرکز بهداشت و زمین چمن با بیش از ۶۰ میلیارد ریال اعتبار یکی از پروژه های در دست اجرا در مناطق بازآفرینی شهری ارومیه است.

حمزه لو یادآور شد: بهسازی بافت های ناکارآمد و غیرفعال در فرآیند نوسازی و بهسازی بافت های ناکارآمد شهری یکی از رویکردهای بازآفرینی شهری و هدف تدوین استاندارد شهری است.

وی با بیان اینکه ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی با فعالیت های بازآفرینی شهری مرتبط است، خاطرنشان کرد: اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در سال گذشته ۲ پروژه به ارزش ۵۰ میلیارد ریال از جمله احداث سرای محله، مدرسه و سلامت جامع اجرا کرده است. مراقبت. مرکز، اتاق ورزش، کتابخانه و جاده بهسازی و ساماندهی فضای عمومی.

گفتنی است استاندار آذربایجان غربی به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان و تنی چند از معاونین استاندار، روسای ستاد استانی و دستگاه های اجرایی استان و شهرستان ارومیه از نقاط مختلف اقشار ضعیف و مستضعف بازدید کردند. کوچه سالاری و لالهی ارومیه.

از جمله برنامه های استاندار آذربایجان غربی در این بازدید بررسی ظرفیت های دستگاه های اجرایی برای ایجاد فضای تفریحی و فرهنگی برای مردم منطقه، گفتگو با اقشار مختلف مردم، دیدار با کسبه منطقه بود.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید