ادعا داعش با توجه به اجتناب کرده اند سرگیری حمله ها تروریستی در گرد و غبار اروپا


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، گروه تروریستی تکفیری داعش روز یکشنبه در اطلاعیه هایی بی سابقه در سال های جدیدترین گفتن کرد کدام ممکن است انتقام کشته شدن رئیس سابق شخصی را خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حامیان شخصی خواست اجتناب کرده اند جایگزین اوکراینی ها استفاده کنند. مبارزه برای حمله به عراق اروپا

خبرگزاری فرانسه در تلگرامی به نقل اجتناب کرده اند این گروه نوشت: ما به خدا توکل می کنیم به همان اندازه برای انتقام اجتناب کرده اند قتل ابوابراهیم القریشی، سخنگوی سابق این گروه کشتی کنیم.

ابوعمر المهاجر، سخنگوی جدید این گروه تروریستی اجتناب کرده اند حامیان داعش خواست پس اجتناب کرده اند حمله روسیه به اوکراین (کدام ممکن است اجتناب کرده اند آن شناخته شده به عنوان مبارزه های صلیبی یاد کرد) اجتناب کرده اند جایگزین جدید برای اجتناب کرده اند سرگیری حمله ها در اروپا استفاده کنند.

فوریه قبلی، کاخ سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسران دفاعی آمریکا اجتناب کرده اند کشته شدن سرکرده سابق داعش در حمله آمریکا در غرب سوریه خبر دادند.

داعش در ماه مارس کشته شدن سرکرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنگوی این گروه تروریستی را تایید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید «ابوحسن الهاشمی القریشی» را شناخته شده به عنوان سرکرده جدید شخصی منصوب کرد.

انتهای حرف / م
این را برای صفحه اول سریع دهید