ادعا: گفته می شود استقلالی ها با پراندل صحبت کردند/ نکونام همه شرایط را برای مربیگری داشت.


شاهین بیانی گفتوگو فرقاد مجید در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص استعفای فرفاد مجید پس از قهرمانی گفت: جایی در فوتبال باقی نمانده است. ما همیشه این رفتن ها را دیده ایم و همیشه نفر بعدی می آید و پر می کند.

باید هر چه زودتر تکلیف سرمربی مشخص شود

وی افزود: کسب عنوان قهرمانی سخت است، اما حفظ آن بسیار سخت تر است دیدن حالا شرایط به گونه ای نیست که فرهاد بتواند جایگزین مناسبی برای مجید پیدا کند. امیدوارم به زودی این اتفاق بیفتد و اولین فرد فنی تیم مشخص شود، زیرا زمان بسیار مهمی برای تیم سازی سرمربی جدید و همچنین جذب افرادی است که برای مدیران باشگاه خوشایند هستند. من هم مثل هواداران از رفتن فرهاد مجید شوکه شدم اما در فوتبال حرفه ای این اتفاق می افتد. ما نباید تمام توجه خود را روی این موضوع متمرکز کنیم. مهماکثر موضوع تعیین تکلیف سرمربی در اسرع وقت است.

یک پیشکسوت استقلالی درباره مذاکره با چند گزینه داخلی و خارجی گفت: پیش از این در برنامه هیئت صحبت از مربی خارجی بود. کارگردان نه، اما الان مال سزار است پراندلی فصل گذشته سرمربی فیورنتینا صحبت کرد. او کارنامه درخشانی دارد. او احتمالا هم در تیم ملی ایتالیا و هم در تیم سری آ بود جبرئیل پین با او صحبت کرد. این خبری است که ما در مورد مسابقه می شنویم. پس از پاسخ منفی نکونام به کادرفنی فراخوانده می شود کارگردان او به دنبال خارجی است اما در کل هرکسی به سرمربیگری تیم برود باید زودتر اتفاق بیفتد چون هواداران نگران سال آینده هستند.

همه نمی توانند روی نیمکت استقلال بنشینند

بیانی گفت: از نظر احساسی هواداران ادعا می کنند که مجیدی باید می ماند و به کارش ادامه می داد، اما این امر در فوتبال حرفه ای رایج است. استقلال تیم بزرگی دارد و همه نمی توانند روی نیمکت بیایند. این تیم با سایر تیم ها متفاوت است و نمی توانند هر فردی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کنند. میلیون ها هوادار استقلال در هر شرایطی خواهان قهرمانی هستند. مخصوصا الان که تیم بدون باخت پیروز شده و مربی بعدی می داند که اگر در یک بازی گل نخورد با واکنش منفی هواداران روبرو خواهد شد.

کاپیتان سابق استقلال تصریح کرد: محبوبیت فرهاد مجید به ماندن، کار و موفقیت بسیار کمک کرد. بسیار مهم است که او این فرصت را داشت. هواداران نمی توانند تمام احساسات خود را نسبت به فرهاد، شخص دیگری احساس کنند. بنابراین اگر تیمی در بازی های اول گل نخورد، ممکن است نگرش منفی داشته باشد. این تیم بزرگی است و تکنسین اول باید عالی باشد. در این صورت ممکن است موفق شود.

نکونام تمام شرایط را برای هدایت استقلال داشت

در بیانیه ای درباره فشار فضای مجازی به انتخاب های ایرانی مانند نکونام آمده است: در فوتبال ما طبیعی است که هواداران تیم های بزرگی مثل استقلال هرکسی که می خواهد وارد فضای مجازی شود حرفی برای گفتن دارد. مهم این است که انسان این فضا را احساس کند. فرهاد این تجربه را داشت و نکونام هم از این قاعده مستثنی نیست. او سابقه درخشانی دارد، در مربیگری موفق بوده، در استقلال و تیم ملی بازی کرده است. نکونام همه شرایط را داشت تا یک مرد سکان هدایت استقلال را به دست بگیرد. در مورد مربیان جوان، عواملی مثل نکونام کمتر داریم.

وی افزود: در عین حال فکر می کنم باشگاه باید به یک مربی خارجی عالی روی بیاورد تا هواداران با حضور یک مربی در سطح استراماچیون روی نیمکت تیم موافقت کنند و فکر می کنم آجورلو اکنون به این نتیجه رسیده است که بعد از پاسخ منفی نکونام موفق ترند.حالا هواداران نگران هستند.بعد از قهرمانی شانس آنها یکی دو شب بیشتر طول نکشید اما نام و شخصیت استقلال آنقدر بزرگ است که حتی در بدترین شرایط هم اول است. او قهرمان خواهد شد و امیدوارم هر چه زودتر انتخاب مربی جدید انجام شود.

پایان پیام
آن را در صفحه اول توصیه کنید