ارائه زنده دکتر گرگر به صورت سالانه در سال 2015


ارائه زنده جدید من را اینجا ببینید: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان خطرناک ترین بیماری ها با رژیم غذایی

من هر سال ادبیات علمی جهان در زمینه تغذیه بالینی را مورد بررسی قرار می دهم ، و آنچه را که به نظرم جالب ترین ، کاربردی ترین و پیشگام ترین علم در مورد نحوه تغذیه خود و خانواده ما است ، جمع آوری می کنم. من با هزاران مقاله ای که سالانه در زمینه تغذیه منتشر می شود شروع می کنم (امسال 27000 مقاله – یک رکورد جدید!) و به لطف یک تیم داوطلب (و در حال حاضر کارکنان!) ، می توانم آنها را کاهش دهم (فقط به 8000 نفر) امسال). سپس بارگیری ، طبقه بندی ، خوانده ، تجزیه و تحلیل شده و در چند صد فیلم کوتاه قرار می گیرند. این به من امکان می دهد هر روز و در طول سال ویدئوها و مقالات جدیدی را به NutritionFacts.org ارسال کنم. این مطمئناً سایت را منحصر به فرد می کند. هیچ منبع علمی دیگری برای به روز رسانی رایگان روزانه در مورد جدیدترین اکتشافات تغذیه وجود ندارد. مشکل این است که حجم اطلاعات می تواند بسیار زیاد باشد.

در حال حاضر من بیش از هزار ویدئو دارم که شامل 1931 موضوع تغذیه است. اصلا از کجا شروع می کنید؟ بسیاری از آنها از وسعت مواد قدردانی کرده اند ، اما از من خواسته اند که سعی کنم آن را به صورت خلاصه و منسجم در مورد نحوه استفاده از رژیم غذایی برای پیشگیری و درمان بیماری های مزمن ارائه دهم. من این بازخورد را جدی گرفتم و در سال 2012 توسعه دادم ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، که نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و حتی معکوس کردن 15 قاتل برتر ما را بررسی کرد. نه تنها ارتقا یافت تا یکی از آنها شود 10 ویدیوی پرطرفدار سال 2012، این ویدیو تنها پربیننده ترین فیلم من تا به امروز است که بیش از یک میلیون بار تماشا شده است (NutritionFacts.org در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون بازدید در ماه است!).

در سال 2013 من دنباله را توسعه دادم ، بیشتر از یک سیب در روز، که در آن نقش رژیم غذایی را در درمان برخی از موارد ما می توان بررسی کرد مشترک شرایط من آن را در سراسر کشور ارائه دادم و در رتبه 1 ما قرار گرفت 10 ویدیوی پرطرفدار 2013به سپس در سال 2014 ، دنباله و دنباله آن را برای اولین بار به نمایش گذاشتم ، از جدول تا قادر، که در آن نقش رژیم غذایی در درمان برخی از ناتوان کننده ترین بیماریهای ما را بررسی کردم ، 10 ویدیوی پرطرفدار سال 2014به

هر سال از خودم می پرسم که چگونه می توانم سال قبل را بالا ببرم. با آگاهی از میزان محبوبیت این ارائه های زنده و شنیدن همه داستان های مردم در مورد تاثیرات قدرتمندی که می توانند بر زندگی مردم داشته باشند ، تمام تلاش خود را در این نمایشگاه جدید 2015 قرار دادم. من بیشتر از هر زمان دیگری در زندگی خود به گردآوری این ارائه پرداختم. یک ماه کامل طول کشید ، و وقتی آن را دیدید فکر می کنم دلیل آن را درک خواهید کرد.

امسال مفتخرم که شما را بیاورم غذا به عنوان دارو، که در آن من از ترسناک ترین بیماری های خود می گذرم – اما این حتی بهترین قسمت نیست! من واقعاً به آنچه برای پایان کار کنار هم گذاشتم افتخار می کنم. من حدود 20 دقیقه گذشته (از ساعت 56:22 شروع می کنم) یک آزمایش فکری را سپری می کنم که امیدوارم همه آن را قانع کننده بدانند. فکر می کنم ممکن است بهترین ارائه من باشد. شما قاضی باشید

می توانید آن را بدون هیچ هزینه ای تماشا کنید برخط، اما در DVD از طریق وب سایت من یا آمازون نیز موجود است. اگر می خواهید نسخه ها را با دیگران به اشتراک بگذارید ، من پنج عدد ویژه 40 دلار دارم (کد کوپن 5FOR40FAM را وارد کنید). تمام درآمد حاصل از فروش همه کتاب ها ، DVD ها ، بارگیری ها و ارائه های من به موسسه خیریه 501c3 غیرانتفاعی تعلق می گیرد که NutritionFacts.org را برای همیشه و برای همه رایگان نگه می دارد. اگر می خواهید از این طرح برای آموزش میلیون ها نفر در مورد ریشه کنی بیماری های رژیم غذایی حمایت کنید ، لطفاً یک کمک مالی در نظر بگیرید.

پس از تماشای ارائه جدید ، مطمئن شوید که مشترک شده اید تا به روزرسانی های ویدئویی من را به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه دریافت کنید تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

-مایکل گرگردیدگاهتان را بنویسید