ارسال ۴۰ اثر نمایشی کوتاه به دبیرخانه جشنواره رووژناایسنا/ایلام دبیر جشنواره “رووژنا” گفت: از تاریخ انتشار فراخوان تا پایان مهلت ارسال آثار تعداد ۴۰ اثر نمایشی کوتاه از استان ایلام به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

“محمد محمدیان‌شمالی” در گفت‌وگو با ایسنا،  اظهار کرد: از تاریخ انتشار فراخوان جشنواره “رووژنا” تا پایان مهلت ارسال آثار تعداد ۴۰ اثر نمایشی کوتاه از استان ایلام به دبیرخانه جشنواره ارسال شد و ۵ اثر هم از سایر استان ها تقاضای حضور در این جشنواره را داشتند.

وی گفت: آثار ارسالی از سایر استان ها در راستای حمایت از هنرمندان و تشویق کودکان به فعالیت های فرهنگی و هنری و آشنایی آنها با مصرف بهینه برق؛ پذیرفته شدند که در بخش مهمان جشنواره حضور خواهند داشت.

دبیر جشنواره”رووژنا” خاطر نشان کرد: پس از بازبینی آثار ۱۷ اثر نمایشی کوتاه از استان ایلام به بخش مسابقه جشنواره راه پیدا کردند. همچنین ۳ اثر نمایشی از سایر استان ها در بخش مهمان جشنواره حضور خواهند داشت.

محمدیان‌شمالی با بیان اینکه جشنواره “رووژنا” از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام و در راستای فرهنگ سازی و آموزش کودکان به بهینه سازی مصرف برق برگزار می شود، گفت: اختتامیه جشنواره رووژنا به صورت پخش زنده اینستاگرامی(لایو)در صفحه اینستاگرام [email protected] برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید