از تولید سمفونی شهدای قم تا ویژه فصل شیدایی


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علی اکبر خوش گفتار مقدم ظهر امروز در نشست مشترک مسئولان کنگره شهدای کشوری استان قم با اصحاب رسانه که در سالن همایش های شهید جمکران قم برگزار شد، اظهار داشت: این کنگره در سال ۱۳۸۰ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. خانه معلم: دشمن در صدد تخریب اذهان مردم و ایجاد تردید در ارزش های انقلابی و دینی ماست.

وی در خصوص نقش رسانه ها در کنگره ملی شهدای استان گفت: الحمدلله رسانه های استان قم در بحث قربانیان و ایثارگران با موفقیت پیش می روند اما نقش محوری رسانه ها انتقال پیام است. شهیدان شیوا و هنرمندانه تا در ذهن تأثیر بگذارند که دشمن می خواهد آفرینش کند را خنثی کند و اسلام صحیح و اندیشه انقلابی را تبیین و بازتاب دهد.

رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم با تاکید بر اینکه رسانه ها در تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی حرف اول را می زنند، گفت: اصحاب رسانه باید به این نکته توجه کنند که این فعالیت و ابلاغ پیام. و سیره شهدا به موقع و برنامه ریزی شده و با زبانی هنرمندانه و جذاب انجام شود.

وی در خصوص فعالیت های کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم گفت: تولید کتاب اولین محور برنامه ها است و ۵۰ جلد کتاب با محوریت شهدای استان با همکاری نشر کتاب جمکران تهیه می شود. به چاپ می رسد که تاکنون ۶ جلد آن منتشر شده است.کتاب هایی منتشر و منتشر شده است.

خوشگوار مقدم گفت: تولید دو فیلم، دو مستند ۲۶ قسمتی و ۱۰ قسمتی با موضوع زندگی شهید زین الدین، تولید ۶۰ مستند از سرداران شهید استان قم، تئاتر شهدای قم، برگزاری جشنواره نمایش و سایر برنامه ها. کنگره.

وی ادامه داد: تولید سمفونی شهدای استان قم، یادواره شهدا، دیدار و تجلیل از خانواده شهدا با ایجاد سمفونی شهدا از دیگر فعالیت های مهمی است که کنگره انجام و ادامه داد. محیط شهری، فعالیت‌های تولیدی شهدا در فضای مجازی و جمع‌آوری اسناد و تصاویر.

رئیس ستاد اجلاسیه شهدای قم اعلام کرد: برپایی ویژه برنامه «فصل شیدایی» متشکل از سینما و نمایش، حداقل به مدت دو هفته از آغاز هفته دفاع مقدس در مهرماه در سال ۱۳۹۰ آغاز شد. همکاری با سازمان هنری اوج یکی از برنامه های معتبر در راستای کنگره است.

وی گفت: ارتش استان قم پنج یادواره را تا آبان ماه و قبل از برگزاری اجلاس کنگره برگزار می کند که تاکنون یادواره شهدای ستاد، هوانیروز و نیروی زمینی برگزار شده و دو یادواره دیگر نیز برگزار می شود. .

خوشگوار مقدم با تاکید بر اینکه کنگره ملی شهدای استان قم هشت اجلاس در آبان ماه برگزار می کند، اعلام کرد: عناوین این اجلاس ها به ترتیب شهدای نیروی انتظامی (فرجا)، شهدای ارتش، شهدای جهان اسلام و بین الملل است. نهضت، شهدای زن، اجلاس جوانان، سنگرزازان بیسنگر، ​​شهدای اصناف و آخرین نشست با محوریت ۶۰۹۰ شهید استان قم.

همچنین در ادامه این نشست روسای خبرگزاری ها، مطبوعات و پایگاه های خبری استان قم پیشنهادات و دیدگاه های خود را برای اجرای هرچه باشکوه کنگره ۶۰۹۰ شهید استان و پوشش و اطلاع رسانی گسترده در این زمینه بیان کردند. حوزه.

انتهای پیام/۷۸۰۳۳
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید