از خبرهای خوب ناامید هستید؟ دو مورد شاد


ما به خبرهای خوب نیاز داریم. من می توانم دو مورد را ارائه دهم.

1. کوکاکولا می گوید که حقوق و دستمزد مدیران را با حقوق کارکنان تطبیق می دهد

کوکاکولا موافقت کرده است که “دستمزد هایی را که در هنگام تعیین حقوق مدیران به همه کارکنان خود می دهد” در نظر بگیرد ، به منظور هماهنگی بیشتر آنها.

این در نتیجه اقدام صندوق بازنشستگی مشترک ایالت نیویورک رخ داد. صندوق شکایت کرد که غرامت مدیرعامل بسیار افزایش یافته است در حالی که دستمزد متوسط ​​دستاوردهای ناچیزی داشته است ، تا جایی که نسبت مدیر عامل به غرامت کارگران در برخی موارد نزدیک به 1400 درصد افزایش یافته است.

با توجه به حساب Food Dive

پس از توافق با غول نوشابه ، این صندوق که در بین 50 سهامدار اصلی این شرکت با 9،275،387 سهم تا پایان سال 2019 قرار دارد ، قطعنامه سهامداران علیه این شرکت را پس گرفت. کوکاکولا موافقت کرد که به بیانیه نمایندگی آینده خود زبان اضافه کند که می گوید “رویکرد جبران خسارت برای تعیین مدیرعامل و دستمزد مدیر عامل” همان روشی است که برای تعیین غرامت برای نیروی کار گسترده تر استفاده می شود.

Food Dive به آن اشاره می کند

به گفته سخنگوی شرکت جیمز کوینسی مدیرعامل کوکاکولا در سال 2019 حدود 18.7 میلیون دلار درآمد داشته است. در سال 2018 مبلغ 16.7 میلیون دلار به او پرداخت شد. از ابتدای آوریل 2019 ، حقوق پایه Quincey 6.7 درصد افزایش یافت و به 1.6 میلیون دلار رسید. “

این در عمل به چه معناست ، باید دید. تصور اینکه دستمزد مدیران کاهش یابد سخت است اما شاید کارکنان شاهد افزایش حقوق باشند؟ بیایید امیدوار باشیم. در هر صورت ، از توماس پی دی ناپولی ، ناظر دولتی بخاطر استفاده از نفوذ صندوق بازنشستگی تشویق کنید.

2. در حالی که طول کشید ، سودای سودا شیکاگو کار کرد

شیکاگو مالیات سودا را تصویب کرد اما چهار ماه بعد تحت فشار انجمن نوشیدنی های آمریکا که مخالفت عمومی را تشدید کرد ، آن را لغو کرد.

در حال حاضر ، مطالعه ای در مجله Annals of Internal Medicine ، گزارش می دهد که در ماه هایی که این مالیات اعمال شده بود ، حجم فروش نوشابه های مشمول مالیات 27 درصد در شهرستان کوک نسبت به سنت لوئیس کاهش یافت. کاهش خالص پس از محاسبه خریدهای فرامرزی 21 درصد بود.

این مالیات نزدیک به 62 میلیون دلار – در این چهار ماه – جمع آوری کرد که تقریباً 17 میلیون دلار آن به صندوق بهداشت شهرستان پرداخت شد.

جای تعجب نیست که انجمن نوشیدنی های آمریکا به شدت با مالیات نوشابه مخالف است.

  • فروش را کاهش می دهند
  • آنها برای اهداف بهداشتی و اجتماعی بودجه تولید می کنند
  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید