از طلای کنکور تجربی کشوری تا نقره جغرافیایی ایران / کسب ۳۰۰ رتبه و مقام از طریق آموزش استانی


به گزارش خبرگزاری فارس، حسنعلی عزت خواه یاسوج در گفت وگو با خبرنگاران با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: هفته دولت فرصتی برای گفت و گو از برکات دولت است، نظام اسلامی. انقلاب شود تا مردم با خدمات بی نظیر نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند».

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش دولت سیزدهم بر بحث تحول بنیادین و عدالت آموزشی نظارت جدی خواهد داشت، گفت: ایران قدرتمند نیازمند آموزش قوی و رواج آموزش در این زمینه و ایجاد بستر مناسب برای مشارکت است. در میان تمامی افراد جامعه و نهادها، آموزش در دستور کار قرار دارد.

وبیر احمد مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه ضمن تشریح روند پیشرفت تحصیلی و پرورشی به مناسبت هفته دولت گفت: دانش آموز فرناز برای اولین بار در تاریخ استان در کنکور سراسری امسال شرکت کرد. . حسن زاده در رشته آزمون رتبه اول کشوری را کسب کرد و کیارش شیخی از گچساران ریاضی منطقه ۳ کشور را کسب کرد که برگ زرینی در تاریخ آموزشی استان ثبت شد.

وی با بیان اینکه دانش آموزان استان در کنکور امسال موفق به کسب ۲۲ رتبه زیر ۱۰۰ و ۱۴۷ رتبه زیر ۱۰۰۰ شدند، گفت: دانش آموزان کهگیلویه و بیراحمد نیز در منطقه ۳ کشور رتبه های ۸ و ۱۰ را کسب کردند که نشان دهنده استعداد و توانایی است. از دانش آموزان این کشور و در حوزه آموزشی ما، این وظیفه ماست که بیش از هر زمان دیگری بستری برای شکوفایی دانش آموزان در محیط مدرسه فراهم کنیم.

عزت خواه دانش آموز زینب غفاری زاده کسب مدال نقره جغرافیای کشوری، کسب رتبه اول کشوری طرح عید و داستان، کسب رتبه ۴ برتر کشوری در جشنواره تولید محتوای آموزشی، کسب ۸ رتبه برتر کشوری در قرآن. ، مسابقات دعا و نیایش، رتبه ۶ کشوری اول تا سوم در مسابقه سوال مهر ریاست جمهوری. ۲ مقام اول کشوری توسط همکاران فرهنگی در جشنواره معلمان نویسنده و ۲ مقام اول کشوری توسط همکاران فرهنگی در جشنواره معلمان هنرمند و ۶ رتبه برگزیده کشوری در جشنواره فرهنگ و هنر فردا و رتبه اول جشنواره جوان سالم همکار راهنگ از آموزش و پرورش عشایری در آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و پیشرفت در آموزش و پرورش شرکت کرد.

وی از کسب رتبه اول کشوری و دو مقام چهارمی در رشته همکاران فرهنگی نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و تدبر در قرآن خبر داد و گفت: دانش آموزان با نیازهای خاص استان که آموزش و پرورش فوق العاده می بینند. مسابقات آمادگی جسمانی دانش آموزان دختر سراسر کشور با کسب ۲ مدال طلا و یک مدال برنز مسابقات قهرمانی کشور.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مسابقات قرآن، دانش آموز محمدمهدی رضائیان در رشته قرائت قرآن مقام اول، دانش آموز حسین ناطق منش رتبه سوم انشاء نماز و مقام سوم قرآن را کسب کردند. و در مسابقات حج البلاغه دانش آموزان صدیق دیانت و خانم اسدی از استان کهگیلویه و بویراحمد سوم شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش به موفقیت های ورزشی دانش آموزان اشاره کرد و گفت: کسب مقام قهرمانی کشتی فرنگی، مقام دوم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و مقام سوم دانش آموز رضا آذرشب در رده سنی خردسالان جهان، کسب مقام قهرمانی. چهارمین مقام کشوری در جشنواره فرهنگ و هنر طرح کنترل وزن و افزایش فعالیت بدنی و مقام چهارم جمهوری در مرحله ارزیابی اولیه طرح تحول ارتقای مهارت های بدنی دانش آموزان مقطع ابتدایی بخشی بوده است. موفقیت دانش آموزان و مربیان در عرصه ورزش.

حضور ۵ دانش آموز استان در تیم هندبال جوانان، قهرمانی در مسابقات پرتاب نیزه و دعوت از دانش آموز اسداله به اردوی تیمی، سوم شدن دانش آموز علی رحیم در رشته جودو و کسب مقام قهرمانی را بر عهده دارد. مقام اول کشوری در چهارمین همایش ملی دستاوردهای ورزش دانش آموزی در طرح کنترل وزن و چاقی دانش آموزی توسط همکار فرهنگی لیلا حاجیوند گزارش شد.

عزت خواه همچنین از برنامه ریزی شهید حاج قاسم سلیمانی برای تخصیص ۵۳ پروژه ورزشی برای اصلاح سطوح ورزشی مدارس خبر داد و گفت: ۴۰ زمین چمن مصنوعی، ۵ زمین ساحلی و ۸ سالن ورزشی، ۵ زمین مصنوعی در هفته در دست ساخت است. دولت استثمار می شود

وی گفت: در حوزه سوادآموزی کشوری نیز معاون سوادآموزی رتبه اول کشوری و همچنین رتبه اول کشوری در رشته سنجش را کسب کرد.

عزت با وجود وضعیت کرونا از موفقیت های دانش آموزان و معلمان تقدیر کرد و گفت: در سال تحصیلی جاری نزدیک به ۱۵۰ رتبه کشوری توسط دانش آموزان و معلمان کسب شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از بازدید قطعی مدارس از ابتدای مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: در قالب طرح مهر تمامی اقدامات لازم برای شروع تدریس انجام شده است. در و مهر مشتاقانه.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید