از فعالیت حرفه ای نیم قرنی سید غلامرضا کاظم الدینان تجلیل شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانگزارش کردن خبرگزاری مهر، امیرعباس تقی پور مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات با تاکید بر اینکه تجلیل از بزرگان و اساتید عرصه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه را وظیفه خود می دانیم، گفت: به پاس سال ها تلاش و فعالیت های تخصصی سید، مراسمی برگزار شد. به منظور تجلیل از غلامرضا کاظمی دینان از پیشکسوتان و پیشکسوتان روابط عمومی در عرصه ارتباطات برگزار شد.

مدیر مسئول خبرنامه مدیریت ارتباطات ضمن اعلام این رویداد گفت: خبرنامه مدیریت ارتباطات که سیزدهمین سال فعالیت خود را از سال جاری آغاز کرده است وظیفه خود می داند که از سال ها تلاش و مجاهدت پیشکسوتان این عرصه تقدیر و تجلیل کند. این حرفه سخت. آورده تصمیم گرفتیم در اولین مراسم از استاد سید غلامرضا کاظم الدینان از پیشکسوتان عرصه ارتباطات و پیشکسوتان عرصه روابط عمومی تجلیل کنیم.

تقی پور با اشاره به اینکه فعالیت در حوزه روابط عمومی و ارتباطات یکی از بخش های فعال و حساس سازمان است، گفت: نباید فراموش کرد که جایگاه فعلی روابط عمومی حاصل تلاش بزرگان و نخبگان است. در سه دهه گذشته هیچ تلاشی نکرده اند. از این رو ماهنامه مدیریت ارتباطات تصمیم دارد مراسمی را برای تقدیر از زحمات این والدین برگزار کند.

مدیر مسئول مدیریت ارتباطات Kuukirja ادامه داد: پروفسور سید غلامرضا کاظم الدینان فردی است که هرگز روابط عمومی را توجیه نکرده و در خدمت دستورات سازمانی نبوده است. با بیش از نیم قرن فعالیت و حضور در عرصه ارتباطات و روابط عمومی، علاوه بر تحقق هدف اصلی روابط عمومی، توانسته فضایی حرفه ای در محیط کار یعنی ایجاد ارتباط ایجاد کند. بین افکار عمومی و مدیران ارشد، عوامل این حرفه به گفته خودش او را ساکن همان محله دیده است.

وی افزود: این یک ویژگی در رفتار و کار حرفه ای استاد کاظم الدینان می تواند سرمشق همه فعالان و پیشکسوتان این عرصه باشد تا بتوانند علاوه بر اقناع افکار عمومی، ارتباطات موثری ایجاد کرده و تصمیماتی را اتخاذ کنند که به بهبود منجر شود. از وضعیت وضعیت سازمان و در نهایت کاهش مشکلات، دولت می تواند در ایفای تعهدات اجتماعی فردی و شغلی خود گام موثری بردارد.

مدیر مسئول مدیریت ارتباطات کوکیرجا همچنین بیان کرد: ارتباط چیزی جز ایجاد روابط موثر، پایدار و هدفمند و ایجاد فضای تعاملی نیست که فعالان این حوزه با شنیدن این موضوع که سید غلامرضا کاظم الدینان از پیشگامان آن است، متوجه می شوند.

امیرعباس تقی پور در پایان اظهار داشت: این مراسم نهم شهریور ماه با همکاری روابط عمومی ایران از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در غرفه هنری ناحیه فرهنگی و گردشگری عباس آباد برگزار می شود. ، انجمن صنفی متخصصان روابط عمومی، کانون تبلیغات ایران نوین و منطقه گردشگری روستایی عباس آباد.

در این مراسم اساتید، مدیران، کارشناسان، مدیران روابط عمومی، فعالان ارتباطات و رسانه و همچنین هنرمندان حضور خواهند داشت.