از قبل سفارش دهید که چگونه رژیم نگیرید!


کتاب جدید من چگونه رژیم نگیریم در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس است!

بیان اینکه چقدر هیجان زده ام که بالاخره بیرون می آید سخت است. این بزرگترین پروژه تحقیقاتی است که تا به حال انجام داده ام. روزانه بیش از نیم میلیون مقاله در زمینه پزشکی چاقی با 100 مقاله جدید منتشر می شود. جای تعجب نیست که هیچ کس هنوز بهترین علم را جمع نکرده است … تا کنون!

در قسمت 1 ، علت همه گیری چاقی را توضیح می دهم. دقیقاً چه اتفاقی در اواخر دهه 1970 رخ داد که باعث بحران جهانی شد؟ در قسمت 2 ، رژیم غذایی ایده آل کاهش وزن را از ابتدا تهیه می کنم و 17 ماده مختلف را برای کنترل بهینه وزن با یک فصل در مورد هر کدام مشخص می کنم. سپس ، در قسمت 3 ، غذاهای خاصی را که در کارآزمایی های تصادفی و کنترل شده اثبات شده اند ، بررسی می کنم تا با کاهش وزن و کاهش وزن تا سرکوب کننده های اشتها و تقویت کننده های متابولیک ، کاهش وزن را افزایش دهم. و این تنها چیزی نیست که می خورید ، بلکه نحوه و زمان آن است. در بیست فصل گذشته ، من به زمان و دفعات وعده های غذایی و ورزش ، شکل گیری عادت ، افزایش میزان کالری منفی و موارد دیگر اشاره می کنم-همه اینها در بیست و یک ترفند من برای تسریع کاهش وزن که مکمل روزانه دوازده من است ، جاودانه شده است.

چرا پیش سفارش دهید؟

این کتاب در تاریخ 10 دسامبر 2019 به وقت تعطیلات و تصمیمات سال نو منتشر می شود. ما امیدواریم که بتوانیم با همه رسانه های اصلی ارتباط برقرار کنیم تا بتوانیم ایده تغذیه مبتنی بر شواهد را در همه جا گسترش دهیم ، اما این تا حدی به این بستگی دارد که آیا من می توانم نیویورک تایمز لیست پرفروش ترین ها. این لیست بر اساس تعداد فروشهایی که در هفته اول دریافت می کنیم-شامل همه فروشهای پیش خرید-تعیین می شود. با تشکر از بسیاری از شما ، وقتی چگونه نمی میرند راه اندازی شد ، در حال حاضر ده ها هزار سفارش در صف وجود دارد ، بنابراین به صورت فوری شروع به کار کرد نیویورک تایمز پرفروش ترین در لیست شماره 6 شروع می شود. آماده اید به من کمک کنید تا شماره 1 را شوت کنم؟ اکنون آن را در https://nutritionfacts.org/how-not-to-diet سفارش دهید.

من یک پنی از کتاب دریافت نمی کنم. درست در قرارداد من آمده است که تمام پولی که من معمولاً از پیش پرداخت و فروش و حق امتیاز دریافت می کنم به امور خیریه اختصاص می یابد. اما هرچه سریعتر کتاب به فروش برسد ، ممکن است فرصت بیشتری برای من فراهم شود تا این پیام عقل رژیم غذایی را به جهان منتقل کنم. اگر بتوانم در برخی از نمایش های بزرگ صبح شرکت کنم ، شگفت انگیز نخواهد بود؟ با کمک شما ، ما می توانیم به میلیون ها نفر دیگر برسیم. بنابراین لطفاً نسخه ای را برای خود پیش خرید کنید و هر چند نسخه ای را که فکر می کنید می توانید به دوستان و خانواده خود هدیه دهید تا آنها را در مسیر درست سال جدید (و بقیه عمر طولانی و سالم آنها!) هدیه دهید. و اگر در رسانه های اجتماعی فعال هستید ، با هدایت افراد به صفحه پیش سفارش ، به من کمک کنید تا این کلمه را به زبان بیاورم. من از هشتگ #HowNotToDiet استفاده خواهم کرد.

و دفترچه های امضا شده خود را فراموش نکنید!

با پیش خرید کتاب در حال حاضر ، نه تنها به راه اندازی آن کمک خواهید کرد چگونه رژیم نگیریم بر روی نیویورک تایمز لیست پرفروش ترین ها ، اما همچنین می توانید یک دفترچه با امضای من برای درج در کتاب دریافت کنید. فقط مبلغی را با این فرم اهدا کنید ، و ما به عنوان قدردانی ، یک دفترچه امضا شده برای شما ارسال می کنیم. این یک هدیه یا یک یادگاری عالی برای شما است. کمک مالی قابل کسر از مالیات شما به تداوم و رشد NutritionFacts.org کمک می کند. فقط 3000 صفحه کتاب موجود است ، بنابراین تأخیر نکنید!

من مقدمه را با این کلمات به پایان می برم:

وی گفت: “این یک کار ماموت اما شاد بود. بعضی اوقات مردم از من می پرسند چرا به تعطیلات نمی روم یا حتی یک روز مرخصی نمی گیرم. باید توضیح دهم که احساس می کنم تمام زندگی من یک روز تعطیل است. من بسیار خوشحالم که می توانم زمان خود را وقف کمک به مردم کنم ، در حالی که کارهایی را که دوست دارم ، یاد می گیرم و به اشتراک می گذارم. نمی توانم تصور کنم که کار دیگری انجام دهم. ”

وبینار جدید: روزه داری برای برگشت بیماری

ماه گذشته ، هزاران نفر برای اولین وبینار من درباره روزه به من ملحق شدند ، چیزی که من تقریباً هیچ چیز در مورد آن نمی دانستم … تا زمانی که این مطالعه عمیق را در زمینه ادبیات پزشکی انجام دادم. از نظر من ، 1527 مقاله در مورد روزه داری در مجلات علمی انگلیسی زبان معتبر وجود دارد ، و من تک تک آنها را می خوانم تا شما مجبور نباشید!

من بهترین علم را در 41 ویدیو گردآوری کرده ام که طی چند سال آینده در NutritionFacts.org منتشر خواهم کرد ، اما برای کسانی که نمی خواهند منتظر بمانند ، ما یک سری وبینار داریم تا بتوانم اطلاعات را به اشتراک بگذارم در یک زمان و پاسخ به سوالات در سراسر.

ماه گذشته من آخرین و بزرگترین تحقیقات در مورد روزه داری متناوب و خوردن غذای محدود را پوشش دادم. شما می توانید تمام فیلم هایی را که پوشش داده ام در اینجا پخش کنید. من همچنین ایمنی و کارایی روزه داری فقط در آب را برای کاهش وزن پوشش دادم ، اما استفاده از روزه برای درمان بیماری چگونه است؟ این تمرکز وبینار روزه داری بعدی من است ، جایی که من سه ساعت به روزه گرفتن فشار خون ، دیابت ، افسردگی ، بیماریهای خود ایمنی و موارد دیگر می پردازم. برای دریافت لیست کامل موضوعات و عناوین ، از صفحه وبینار دیدن کنید.

تاریخ و زمان وبینار: 29 سپتامبر ساعت 1 بعد از ظهر به وقت ET

پایان ثبت نام: نیمه شب 22 سپتامبر

تحقیقات زیادی در مورد روزه داری و سرطان انجام شد ، به طوری که ما وبینار جداگانه خود را به عنوان سومین و آخرین نصب از سری وبینارها ایجاد کردیم. این وبینار 3 ساعته 25 اکتبر (در روز تولد من!) خواهد بود و بر روزه داری برای برگشت سرطان و در طول شیمی درمانی تمرکز دارد. مطمئن شوید که تقویم های خود را اکنون علامت گذاری کنید – ثبت نام در ماه سپتامبر آغاز می شود.

به روز رسانی: با تشکر از همه کسانی که در وبینار شرکت کردند. اگر آن را فراموش کرده اید ، بارگیری دیجیتالی در اینجا موجود است: https://drgreger.org/collections/downloads.

به دنبال داوطلبان اسپانیایی

داوطلبان اسپانیایی مورد نیاز استتیم اسپانیایی ما به دنبال چند مترجم با تجربه برای ترجمه و ویرایش رونویسی ، پست های وبلاگ و زیرنویس های ویدئویی است. متقاضیان باید به هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی مسلط باشند ، با تجربه ترجمه قبلی و درک اولیه از محتوا و اصطلاحات پزشکی NutritionFacts.org. برای درخواست ، به https://nutritionfacts.org/volunteer بروید.

نظرسنجی راهنمای خوردن

آیا از راهنمای خوردن مبتنی بر شواهد استفاده کرده اید؟ در این صورت ، لطفاً دو دقیقه وقت بگذارید تا نظرسنجی مختصر ما را تکمیل کنید تا به آینده منابع سلامت ما کمک کند.

رژیم های گیاهی شناخته شده توسط انجمن های دیابت

رژیم های گیاهی به عنوان مهمترین و در عین حال استفاده نشده ، فرصتی برای معکوس کردن چاقی در حال انتظار و بیماری همه گیر ناشی از دیابت و مرگ است.

چگونه پوسیدگی دندان را متوقف کنیم

اگر مصرف قند تنها و تنها علت ایجاد حفره در نظر گرفته شود ، چقدر زیاد است؟

بهترین رژیم غذایی برای پیشگیری از سرطان روده بزرگ

اگر رژیم غذایی آمریکایی ها را با رژیم غذایی سالم تر عوض کنید ، ظرف دو هفته چه اتفاقی می افتد؟

پرسش و پاسخ زنده – 19 سپتامبر

پرسش و پاسخ زندهمن این ماه پرسش و پاسخ زنده ندارم ، اما در 19 سپتامبر به آن پاسخ خواهم داد:

  • فیس بوک زنده: ساعت 12 شب ET برای تماشای زنده و پرسیدن س pageالات به صفحه فیس بوک ما بروید.
  • جریان زنده YouTube: ساعت 1 بعد از ظهر به وقت محلی به تماشای زنده بروید و س moreالات بیشتری بپرسید!

شما هم اکنون می توانید پیوندهایی را به YouTube و پرسش و پاسخ فیس بوک قبلی من در اینجا در NutritionFacts.org بیابید. اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من یک پادکست صوتی دارم تا شما را در http://nutritionfacts.org/audio همراهی کنم.

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:



دیدگاهتان را بنویسید