استخدام فوری! | NutritionFacts.org


آیا علاقه دارید خود را وقف پیشرفت یک هدف نجات بخش کنید؟

با توجه به موفقیت فوق العاده How To Not Die ، ترافیک در NutritionFacts.org 36 درصد افزایش یافته است! این بزرگترین رکورد سه ماهه در تاریخ ما است. ما روزانه نزدیک به 100000 بازدیدکننده داریم. و کمکهای مالی هستند دو برابر سال گذشته این زمان چه بودند

وقتی برای نوشتن کتاب به سراغم آمد ، در ابتدا تردید داشتم زیرا تمام زمانی که مرا از وب سایت دور می کرد. تعداد کتابهایی که تعداد کتابهای من به صورت آنلاین به چند میلیون نفر رسیده بود به چند نفر می رسید؟ اما موفقیت فرار این کتاب به بهترین دو جهان تبدیل شد – ده ها هزار نسخه از طریق رسانه های اصلی مانند Costco فروخته شد و در عین حال توجه بی سابقه ای را به فیلم های آنلاین من جلب کرد. تعداد افرادی که برای دریافت اعلان های روزانه ، هفتگی یا ماهانه از همه محتوای جدید آنلاین ثبت نام کرده اند ، از زمان انتشار کتاب 25 درصد افزایش یافته است. و با وجود اینکه همه چیز رایگان است (و همیشه خواهد بود!) ، بسیاری از مشترکان حامی ماهانه شدند تا قدردانی خود را ابراز کنند و به ما کمک کنند تا از خنده جلوگیری کنیم.

این پشتیبانی فوق العاده جدید ، نقطه عطفی برای NutritionFacts.org است. در بیشتر این پنج سال گذشته ، هدف ما این بود که سرمان را بالا نگه داریم ، قبض سرور را پرداخت کنیم و یکپارچگی تحقیق سایت را حفظ کنیم. اما اکنون می توانیم از حد حداقلی فراتر برویم. فقط با یک تیم اسکلت ، ما قبلاً توانسته ایم توده شگفت انگیزی از داوطلبان ، پیروان و حامیان ایجاد کنیم. تصور کنید اگر ظرفیت خود را افزایش دهیم به چه تعداد از افراد می توانیم کمک کنیم. به عنوان مثال ، آیا می دانستید NutritionFacts.org در حال حاضر 152 داوطلب فعال دارد؟ و تنها دلیلی که نمی توانیم بیشتر قبول کنیم این است که ما به سادگی توانایی آن را نداریم. به همین دلیل بسیار هیجان زده هستم که مدیر داوطلب را به عنوان اولین از سه موقعیت جدید تمام وقت ، از راه دور (کار در خانه) اعلام کنم:

موقعیت شماره 1: مدیر داوطلب
مدیر داوطلب مدیریت پروژه های داوطلبانه از راه دور و ایجاد یک جامعه داوطلب پایدار و دوستانه را با جذب و حفظ بهترین داوطلبان در سراسر جهان بر عهده خواهد داشت. آنها پروژه های داوطلبانه جدیدی را تعریف کرده و از روشهای خلاقانه برای تأمین منابع و جذب افراد برجسته و متعهد استفاده خواهند کرد. کاندیدای ایده آل علاقه زیادی به تغذیه مبتنی بر شواهد دارد و در محیطی هدفمند پیشرفت می کند. او باید تجربه ای در زمینه مدیریت داوطلبانه داشته باشد ، از کار در تیم های دور افتاده مطمئن باشد و بسیار سازمان یافته و خود انگیزه باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد الزامات و مسئولیت ها (و درخواست!) اینجا را کلیک کنید.

سمت شماره 2: مدیر توسعه
مدیر توسعه به حفظ مشارکت کاربران و حامیان NutritionFacts.org ، مدیریت کمکهای مالی و تجدید وضعیت ثبت نام غیرانتفاعی سالانه دولت به دولت کمک می کند. من خجالت می کشم که بگویم میانگین زمان بازگشت ما به افرادی که از طریق وب سایت با ما تماس می گیرند به 90 ساعت کاهش یافته است ، اما امیدوارم به زودی تغییر کند! کاندیدای ایده آل مأموریت NutritionFacts.org پرشور است ، جزئیات گرا است ، خود انگیزه است و مهارت های بین فردی فوق العاده ای دارد. این یک فرصت عالی برای افرادی است که علاقه مند به کار در یک تیم از راه دور هستند تا بتوانند تأثیر واقعی داشته باشند و به مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی با رشد بالا و احترام خوب کمک کنند. برای مشاهده برنامه و جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

موقعیت شماره 3: مدیر رسانه های اجتماعی
آیا می دانید NutritionFacts.org بیش از یک میلیون دنبال کننده در فیس بوک و Google+ دارد؟ ما سعی می کنیم همه را مطلع کنیم ، اما استراتژی استفاده از این انرژی برای آموزش دیگران چگونه است؟ آنچه ما نیاز داریم یک مدیر رسانه اجتماعی است. این حرفه ای به طور ایده آل دارای انگیزه ، سازماندهی ، بصیرت ، خلاقیت و تجربه در انتشار محتوا و افزایش مخاطبان در بسترهای کلیدی اجتماعی خواهد بود. این یک فرصت عالی برای افرادی است که می خواهند در زمینه تغذیه و موضوعات مرتبط با سلامتی کار کنند و در عین حال به حضور دیجیتالی یک سازمان غیرانتفاعی آنلاین کمک کنند. برای اطلاعات بیشتر به NutritionFacts.org/employment بروید.


Nutritionfacts.org تلاش می کند حقوق غیر انتفاعی رقابتی و مزایای سلامتی (فراتر از برنامه سلامت کلم پیچ) ارائه دهد. متأسفانه ، NutritionFacts.org نمی تواند از برنامه های ویزای کار حمایت کند ، بنابراین متقاضیان باید شهروندان ایالات متحده باشند یا از نظر قانونی مجاز به کار در ایالات متحده باشند. NutritionFacts.org یک کارفرمای فرصت برابر است که به سیاست عدم تبعیض بر اساس هرگونه نژاد ، رنگ ، سن ، جنس ، دین ، ​​منشاء ملی ، وجود ناتوانی ذهنی ، جسمی یا حسی ، گرایش جنسی یا هویت جنسیتی اختصاص داده شده است.

در مورد تغییرات کارکنان ، خوشحالم که اعلام کنم کتی اسلور ، مدیر برنامه نترس ما ، به مدیر اجرایی ارتقا می یابد تا به هماهنگی همه کارکنان جدید کمک کند. و مدیر عملیات ما Tommasina Miller از کار در NutritionFacts.org در مورد پتانسیل دسترسی آنلاین به نجات جان افراد بسیار هیجان زده شد ، به طوری که او ما را مجبور می کند برای یادگیری نحوه ایجاد وب سایت به مدرسه برنامه نویسی برویم. به هردو تبریک می گویم!

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبه

PS: NutritionFacts با منبع باز برنامه رایگان اندروید و آیفون Daily Dozen رایگان ما ، از سوی توسعه دهندگان پاسخ شگفت انگیزی دریافت کرد. با تشکر از مشارکت کنندگان فوق العاده و سرپرست ، John Slavick ، ​​برنامه Android ما به زودی اولین ارتقاء عمده خود را از زمان انتشار در فروشگاه Play دریافت می کند.

ما می خواهیم هر دو برنامه را همزمان با حرکت به جلو هماهنگ نگه داریم. در حال حاضر ، ما به دنبال یک نگهدارنده مخزن اختصاصی هستیم تا بتوانیم نسخه iOS Daily Dozen را هدایت کنیم. نگهدارنده مسئول همکاری با نگهدارنده فعلی اندروید و سرپرست پروژه NF ، کریستی ریچاردز در جهت آینده برنامه ، استراتژی ارتقاء کد و نگهداری عمومی مخزن خواهد بود. اگر شما یک توسعه دهنده هستید و فکر می کنید این ممکن است مناسب باشد ، لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شروع ، با کریستی تماس بگیرید.



دیدگاهتان را بنویسید