استروژن در محصولات دامی | NutritionFacts.org


هورمون های استروژنی می توانند هزاران برابر بیشتر از مواد شیمیایی معمول مختل کننده غدد درون ریز استروژنیک باشند. قرار گرفتن در معرض استروئیدهای جنسی طبیعی (در گوشت ، لبنیات و تخم مرغ) “بنابراین در بحث تأثیر استروژن ها بر رشد و سلامت انسان بسیار مهم است.” و استروژن مرغ مشابه استروژن انسان است – آنها یک مولکول یکسان هستند. بنابراین ، مهم نیست که این امر به نوشیدن ما از زنانی که قرص های ضد بارداری را از طریق ادرار خود دفع می کنند ، یا گاوها آن را در شیر خود دفع می کند. منبع مهم نیست ؛ کمیت انجام می دهد

اگر ویدیوی من را مشاهده کردید استروژن در گوشت ، لبنیات و تخم مرغ، می بینید که قرار گرفتن کودک در معرض استروژن در آب آشامیدنی حدود 150 برابر کمتر از قرار گرفتن در معرض شیر گاو است. بنابراین ، میزان مواجهه روزانه ما با استروژن بیشتر به این معناست که آیا ما در آن روز محصولات لبنی می خوریم یا نه.

ادرار انسان “اغلب به عنوان منبع اصلی استروژن های طبیعی و مصنوعی در محیط آبزیان ذکر می شود” ، اما سطح استروژن حتی در ادرار گوشتخواران سنگین ، که سطح آنها به میزان قابل توجهی بالاتر است ، در مقایسه با استروژن دفع شده رنگ پریده است. خود حیوانات مزرعه خوک ها ، گوسفندان ، گاوها و مرغ ها سالانه به تنهایی تن استروژن تولید می کنند.

زنان ممکن است روزانه 16 میلی گرم دفع کنند ، اما حیوانات مزرعه ممکن است ده برابر بیشتر ، یا در مورد گاوهای باردار ، هزاران بار بیشتر ترشح کنند. زباله های حیوانی ممکن است 90 درصد از کل استروژن های موجود در محیط را تشکیل دهند. پنج گالن آب روان آلوده به کود مرغ ممکن است حاوی استروژن یک قرص ضد بارداری باشد.

سطح استروژن در بستر طیور به حدی زیاد است که وقتی کشاورزان کود مرغ را به حیوانات خود می دهند تا در هزینه خوراک صرفه جویی شود ، ممکن است باعث توسعه زودرس شود. کود مرغی دارای بیشترین میزان هورمون ، چهار برابر کل استروژن ها و 9 برابر بیشتر استرادیول 17 بتا ، قوی ترین استروژن و یک سرطان زا “کامل” است ، زیرا هم باعث ایجاد تومور می شود و هم باعث ایجاد تومور می شود.

آیا از نظر سلامت انسان ، آیا ما واقعاً به ماهی های زنانه اهمیت می دهیم یا ظاهر “سوسک های بین جنسی”؟ مشکل این است که هورمون ها وارد غذا می شوند. هورمونهای استروئیدی درون زا در غذاهای با منشاء حیوانی اجتناب ناپذیر هستند زیرا به طور طبیعی در این محصولات وجود دارند. موضوع هورمون های تزریقی نیست که در مکان هایی مانند اروپا به منظور حفظ سلامت مصرف کنندگان ممنوع شده است. هورمونهای استروئیدی جنسی بخشی از متابولیسم حیوانات هستند. و بنابراین ، همه مواد غذایی با منشاء حیوانی حاوی این هورمون ها هستند که با چندین مشکل سلامتی انسان مرتبط هستند. (دیدن چرا زنان گیاهخوار 5 برابر کمتر دوقلو دارند؟)

این هورمون های زنانه چه تاثیری می تواند بر مردان داشته باشد؟ دیدن استروژن لبنی و باروری مردانبه

مفاهیم این روش نسبتاً جدید در دوشیدن گاوها حتی در دوران بارداری بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد:

اطلاعات بیشتر در مورد xenoestrogens در:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را در سال 2013 تماشا کنید-2013: ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، 2014: از جدول به قادر: مبارزه با ناتوانی بیماری ها با غذا، 2015: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان خطرناک ترین بیماری ها با رژیم غذایی، و آخرین من ، 2016: چگونه نمی میریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و معکوس کردن 15 قاتل برتر مابه

اعتبار تصویر: BruceBlausدیدگاهتان را بنویسید