استفاده از بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت تجاری ، نسخه اروپایی


اخبار ایمنی مواد غذایی گزارش می دهد که کمیسیون اروپا به طور فزاینده ای از ادعاهای متقلبانه مبنی بر اینکه مواد غذایی خاص و محصولات مکمل ایمنی را تقویت می کند و به محافظت در برابر Covid-19 یا حتی درمان آن کمک می کند ، ناراحت می شود.

افسوس که نخواهند کرد.

اتحادیه اروپا نگران تبلیغات آنلاین است. اخبار ایمنی مواد غذایی بیش از 350 مورد از چنین ادعاهایی را در ماه ژوئن گزارش کرد. در حال حاضر حتی بیشتر وجود دارد.

در ایالات متحده ، ما عمدتا چنین چیزی را می بینیم – وب سایت های صنعت مکمل به شما می گویند که مکمل مصرف کنید. در اینجا چیزی است که این یکی ادعا می کند ، با نظرات من با رنگ قرمز

مکمل ها می توانند به شما در رفع نارسایی ها یا کمبودهای مواد مغذی در رژیم غذایی شما کمک کنند-اما آیا می توانند به شما در مبارزه با COVID-19 کمک کنند؟ نه تا آنجا که کسی می داند.

در حالی که تحقیقات خاصی برای تعیین اینکه کدام مواد مغذی باید برای جلوگیری از ویروس مورد تأیید FDA باشد تأیید نشده است ، [Indeed] مکمل ها روشی ایده آل برای حفظ عملکرد بدن و سیستم ایمنی بدن در سطوح مطلوب هستند. نه آنها نیستند. غذا بسیار بهتر عمل می کند.

در نتیجه ، بسیاری از پزشکان و دیگر متخصصان بهداشت و سلامتی توصیه می کنند که یک برنامه معمول مکمل ساده را شروع کنید تا مطمئن شوید بدن شما از مواد مغذی مورد نیاز برای سالم ماندن برخوردار است. بسیاری دیگر این کار را نمی کنند و من هم نمی دانم.… مکمل هایی که در طول بیماری همه گیر COVID-19 مصرف می کنید ممکن است به طور خاص برای دفع ویروس کرونا توسعه نیافته باشند. درست. بنابراین انتظار نداشته باشید که آنها کار کنند.

با این حال ، تحقیقات نشان داده است که همه آنها نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی بدن ، جلوگیری از آسیب تنفسی ، تقویت بدن در برابر عفونت های ویروسی ، کاهش التهاب – یا همه موارد فوق دارند. این درست است ، اما عمدتا در مطالعات تجربی بودجه ای که توسط صنعت مکمل تامین شده است.

بدیهی است که من طرفدار مکمل ها نیستم. فقط شواهد زیادی مبنی بر مفید بودن آنها برای افراد سالم وجود ندارد ، و افراد سالم بیشترین افرادی هستند که از آنها استفاده می کنند.

با توجه به Covid-19 ، بهترین استراتژی پیشگیرانه اجتناب (ماسک ، فاصله گذاری و غیره) است.

بهترین استراتژی تقویت سیستم ایمنی بدن این است که رژیم غذایی سالمی داشته باشید-عمدتاً (اما نه لزوماً منحصراً) گیاهی ، متعادل از نظر کالری و با حداقل مقدار غذاهای ناخواسته فوق العاده فرآوری شده.

و همه امیدواریم واکسیناسیون به زودی انجام شود و مانند یک جذابیت عمل کند.

تعطیلات شاد.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید