اطلاعات بیشتر در مورد حماسه در حال انجام جعبه های غذا


من هنوز سعی می کنم بفهمم که برنامه جعبه غذا USDA چه اتفاقی می افتد. آیا به کشاورزان کمک می کند؟ گیرندگان؟ به دست آوردن تصویر بزرگ دشوار است.

H. Clare Brown در The Counter می نویسد که برنامه جعبه کشاورزان به خانواده ها در رسیدن به اهداف خود شکست می خورد. این “10 میلیون جعبه و 25 درصد از تحویل پیش بینی شده آن کم است.”

جنبه های دیگر فرایند انتخاب توزیع کننده حتی بیشتر گیج کننده بود. به عنوان مثال ، هیچ توزیعی از مین انتخاب نشد. برخی از پیمانکاران نتوانستند جعبه های خود را مستقیماً به نقاط توزیع تحویل دهند و بانک های مواد غذایی را مجبور کردند ده ها هزار دلار هزینه تحویل در آخرین کیلومتر متحمل شوند. و سپس س questionsالاتی در مورد هزینه غذا مطرح شد: علیرغم درخواست قانونگذاران ، آژانس اطلاعات دقیقی در مورد قیمت هایی که برای جعبه های غذا پرداخت کرده است منتشر نکرده است. گزارش The Counter نشان داد که در برخی موارد ، آژانس هزینه بسیار بیشتری برای قیمت خرده فروشی گالن شیر توزیع شده در جعبه ها پرداخت می کند …. وکلا مدافعان استدلال کرده اند که جعبه های مواد غذایی … نشان دهنده تلاش واپسگرا برای اختراع مجدد چرخ است ، که مردم را مجبور به صبر می کند. در صف های طولانی که یادآور غذاهای غذایی دوران افسردگی است ، در دید کامل همسایگان خود و در مجاورت بالقوه خطرناک با افراد دیگر. باید دید آیا برنامه جعبه غذا برای خرید مواد غذایی از SNAP کارآمدتر است یا خیر.

در این بین خوانندگان عکس هایی را از آنچه می بینند برای من ارسال می کنند.

RC Rybnikar این عکس را با این نظر ارسال می کند که کاهو کوه یخی بود ، نه رومی.

اندرو کو ، نویسنده مقاله ای که هفته گذشته به آن پیوند دادم ، عکسی از جعبه غذایی هیئت آموزشی شهر نیویورک ارسال کرد که بخشی از برنامه غذاهای رایگان شهر است.

خوب ، سیب ها تازه هستند.

لاریسا زیمبروف عکس پتک های خوک را که از طریق یک بانک غذا در شهرستان مارین توزیع شده بود برای من ارسال کرد. به نظر نمی رسد اینها بخشی از برنامه COVID-19 باشند.

گایل لوتنشلگر می نویسد:

در یک پست وبلاگ اخیر در مورد جعبه های غذایی USDA ، از خود پرسیده اید که آیا راهی وجود دارد که بتواند به طور م moreثرتری به افرادی که به غذا احتیاج دارند کمک کند و همزمان به کشاورزان کمک کند. پاسخ مثبت است و در حال حاضر در ایالت واشنگتن در حال انجام است.

این برنامه Farm to Food Bank نام دارد. Harvest Against Hunger آژانس اصلی اجرای این برنامه و همچنین یک برنامه خواهری به نام King County Farmers Share است.

فرض اساسی این است که دادن مستقیم پول به بانک های مواد غذایی به آنها اجازه می دهد تا محصولات عمده فروشی را مستقیماً از کشاورزان محلی خریداری کنند. نتیجه این است که از کشاورزان کوچک محلی حمایت می شود و بانک های غذایی توزیع محصولات مرتبط با فرهنگ و تقاضای خود را افزایش می دهند. غالباً کشاورزان محلی محصولات اضافی می اندازند یا “تخفیف غیر انتفاعی” می دهند که منجر به قیمت عمده فروشی کمتر از هر پوند می شود.

خوشحالم که در مورد چنین برنامه هایی اطلاعات دارم.

اما س bigال بزرگ من هنوز باقی است: یک راه پایدار برای رفع ناامنی غذایی در افراد و اطمینان از یک بازار معقول که به اندازه کافی به کشاورزان کوچک و متوسط ​​جبران کند چیست؟

آیا یک سیاست می تواند این کار را انجام دهد؟

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید