اعترافات بازیکنان لهستانی لیگ ملت های والیبال درباره پیروزی سخت مقابل ایران


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کمیل سمینوک پس از پیروزی لهستان مقابل ایران در فینال لیگ ملت های ۲۰۲۲ گفت: قطعا بازی سختی بود. خیلی خوشحالیم چون پیروزی مقابل تیم ایران آسان نیست. بازی قبلی در گدانسک نیز بسیار سخت بود. ما بسیار خوشحالیم که انتقام آن باخت را گرفتیم و اکنون در نیمه نهایی هستیم.

وی در خصوص دفاع از توپ های امین اسماعیل نژاد اظهار داشت: دفاع او بسیار سخت است. ما می خواستیم او را از نظر تاکتیکی محدود کنیم زیرا او پاسور بسیار خوبی است. خیلی خوب می شد اگر می توانستیم در همان لحظات اول از او محافظت کنیم.

بازیکن شماره ۱۶ تیم والیبال لهستان خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم اکنون از حضور در نیمه نهایی بسیار خوشحالیم. ما یک روز تعطیل داریم و استراحت خوبی داریم تا برای بازی با آمریکا آماده شویم.

بارتوش بدنورگه نیز پس از پیروزی تیمش مقابل ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها گفت: بازی بسیار سختی بود و تیم والیبال ایران در آن بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

شماره ۱۰ لهستانی افزود: بازی بسیار لذت بخشی بود و بازی آسانی برای لهستان نبود. خیلی خوشحالیم که توانستیم تمرکزمان را حفظ کنیم و ست پایانی را ببریم و به نیمه نهایی برویم.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید