اعزام اولین کاروان کودکان کار از تهران به مشهد


احمد احمدی صدر، مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار کرد: امروز اولین کاروان زیارتی کودکان کار به مشهد مقدس اعزام می شود.

وی افزود: در اولین کاروانی که امروز به مشهد مقدس اعزام می شوند ۱۵۰ پسر حضور دارند و کاروان دیگری متشکل از ۲۰۰ کودک دختر کار فردا برای زیارت به مشهد مقدس اعزام می شوند.

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: کودکان کار اعزامی به مشهد افراد تحت پوشش ۳۰ مرکز آموزشی و حمایتی پویا در شهر تهران هستند.

احمدی صدر با اشاره به برنامه های تدارک دیده شده برای این کودکان در این اردو گفت: اعزام کودکان کار به مشهد مقدس در قالب اردوی زیارتی ادامه دارد و این کودکان سه شب و چهار روز با قطار در مشهد مقدس اقامت دارند. و برنامه های فرهنگی مانند زیارت، برگزاری جشن ها، برنامه های آموزشی، سیاحتی و اوقات فراغت، بازدید از موزه ها، مسابقات و اهدای جوایز.

وی افزود: تعدادی از این کودکان که به سن زیارت رسیده اند در مشهد نگهداری می شوند و بسته های سوغات و فرهنگی بین تمامی فرزندان زائران توزیع می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید