افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردی در انتظار احداث دیوار حائل/ حذف متجاوزان در برنامه اقدام ملی


به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، جابر انصاری سرپرست شرکت عمران پردیس عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: پیمانکاران پروژه های مسکن مهر در حال فعالیت هستند اما نباید واحدها را بر اساس ساخت و ساز قضاوت کرد. ساختمان. ساختمان.

وی گفت: در کنار ساخت و ساز ساختمان مسائلی مانند محوطه سازی، دیوار حائل، خدمات آب، برق و گاز وجود دارد و در فاز ۱۱ تعداد زیادی از واحدها ۷۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند اما در منطقه ۲ و ۳ نیاز به احداث ۱۰ کیلومتر دیوار حائل وجود دارد و این مکان از خط لوله آب عبور می کند و ۱۰ هزار منزل مسکونی نیز در حین ساخت این دیوار معطل مانده است زیرا هزینه ساخت آن حدود هزار و صد میلیارد تومان است.

عمران پردیس مدیر این شرکت ادامه داد: از نظر قانونی این هزینه باید از سوی متقاضیان پرداخت می شد اما به موقع انجام نشد و امروز دولت به این نتیجه رسیده است که از متقاضیان هزینه دریافت نمی کند. و این هزینه ها توسط دولت تامین می شود و پرداخت این همه مبالغ امکان پذیر نیست اما برای تامین منابع نیاز به منابع و زمان داریم.

انصاری تصریح کرد: بسیاری از تسویه حساب های شرکت ساختمانی با پیمانکاران منجر به پیشرفت پروژه ها نشد زیرا تصفیه این زمین های تجاری و مسکونی در سال های اخیر زمان زیادی را می طلبد و امروزه از روش های تجمیعی برای پوشش استفاده می کنیم. هزینه های پیمانکاران

پیمانکاران ۱۵۰۰ میلیارد ریال از شرکت ساختمانی طلب دارند

وی تصریح کرد: مطالبات پیمانکاران از شرکت عمران حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان است اما بدهی شرکت ساختمانی بسیار بیشتر از این مبالغ است.

ناظر شرکت عمران پردیس افزود: در سال ۱۳۹۸ از متقاضیان مسکن مهر پردیس وجه دریافت شد و در سال ۱۳۹۸ به تعداد زیادی زمین اختصاص یافت و تا سال ۱۳۹۷ بر روی این زمین ها ایراداتی وجود داشت و دکل های برق با قیمت بیشتری جابجا شد. از این زمین ها به این زمین ها و به این زمین ها قراردادها در پایان امسال به پایان رسیده است.

پرداخت مابه التفاوت قیمت مسکن مهر بر عهده دولت است

انصاری ادامه داد: در سال ۱۳۹۰ قیمت ساخت و ساز حدود ۳۰۰ هزار تومان بوده و در سال ۲۰۱۸ این مبلغ به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است و این فقط از نظر ساخت ساختمان است نه انشعاب و … و تفاوت در قیمت توسط دولت پرداخت می شود

وی افزود: امروز ساخت تصفیه خانه فاسیلاب حدود ۴۵۰ میلیارد تومان هزینه دارد که قیمت امسال است و در سال آینده قیمت آن افزایش می یابد و شرکت ساختمانی پروژه را به شرکت آب و فاضلاب و این شرکت واگذار می کند. هزینه را به صورت عمومی دریافت می کند.این شعبه دارای شعبه است و همچنین فاضلاب خود را می فروشد.

فازهای مسکن مهر باید به شهرداری واگذار شود

رئیس شرکت عمران پردیس افزود: جالب است که در این مراحل تمامی پروانه های ساختمانی توسط شهرداری صادر می شود و امروز در مرحله هشتم آپارتمان های شخصی به متراژ ۱۸ تا ۲۴ میلیون مترمربع معامله و صادر می شود. این آپارتمان ها و مراکز خرید به عهده شهرداری می باشد.

انصاری افزود: از آنجایی که در پردیس یک شرکت ساختمانی وجود دارد، همه فکر می کنند این شرکت ثروتمند است، گفته می شود همه با این شرکت مرتبط هستند اما اولویت من مسکن مهر، زیرساخت ها و سازه های عرشه، ساخت تصفیه خانه فاضلاب و … است. تکمیل آب و برق و سپس مصالح آماده تحویل به مردم است.

وی مدعی شد: پیشرفت فیزیکی ۲۰۰۰ و ۴۳ واحد مسکونی نهضت مسکن پردیس ملی بالای ۴۵ درصد بوده و خرید و فروش این واحدها قانونی نیست.

ناظر شرکت عمران پردیس بیان کرد: قیمت قرارداد پیمانکاران این خانه ها ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و سالی دو بار این قیمت ها بازنگری می شود و اگر این پروژه با انضباط مالی پیش برود، در آینده نزدیک شاهد تکمیل آن خواهیم بود.

انتهای پیام/۶۷۰۱۶/
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید