اقدامات مضحک وزارت خارجه آمریکا علیه سپاه پاسداران ایران


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، حساب کاربری توئیتر مرتبط با وزارت خارجه آمریکا به دلیل درماندگی و البته شرمندگی، جایزه اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعطا کرد.

حساب توییتری وزارت امور خارجه آمریکا با نام «جوایز برای عدالت» یکشنبه شب به وقت تهران اعلام کرد که به هر کسی که اطلاعاتی درباره شبکه مالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشته باشد، ۱۵ میلیون دلار پاداش پرداخت خواهد کرد.

سائوتس مدعی است که نیروهای قدس سپاه پاسداران از ابزارهای مالی مختلفی برای دور زدن تحریم های آمریکا استفاده می کنند.

این اقدام ناخوشایند زمانی انجام شد که یک وب سایت معتبر خبری آمریکایی به جو بایدن رئیس جمهور آمریکا هشدار داد که شانس این کشور در قبال ایران به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

از تمام اقدامات اخیر آمریکا مشخص است که دولت آمریکا از تحقیر ایران توسط سپاه پاسداران رنجیده است. نیروهای سپاه ایران بارها رتبه آمریکا را در حوزه های مختلف کاهش داده اند. شکار پهپاد پیشرفته گلوبال هاوک آمریکا توسط نیروی هوافضای سپاه پس از تهاجم به حریم هوایی ایران یکی از ضربات محکم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا بود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ اعلام کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پهپاد جاسوسی گلوبال هاوک را پس از تهاجم به خاک جمهوری اسلامی ایران در منطقه کوه مبارک هدف قرار داده و سرنگون کرده است. استان هرمزگانی..

یک وب سایت تحلیلی نظامی ایالات متحده اخیراً در مورد توانایی های موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گزارش داده است که ایران دارای بزرگترین و متنوع ترین زرادخانه موشک های بالستیک در خاورمیانه است.

وب سایت ۱۹ فورت فایو نوشت: ایران از نظر توانایی نظامی با ایالات متحده، چین و چند کشور دیگر قابل مقایسه نیست، با این حال، ایران تعداد زیادی موشک ساخته است تا اطمینان حاصل کند که هرکسی که مایل به حمله یا حمله به کشور است. کندی به بدترین شکل نامتقارن مجازات می شود.

به گزارش این سایت، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رژه سالانه خود یک موشک هوابرد را به نمایش گذاشت. به گفته کارشناسان، باله های توری ذوزنقه ای شکل این سلاح نشان می دهد که به نوعی می توان آن را کنترل کرد. سپاه همچنین پهپاد انتحاری جدید خود به نام شاهد-۱۳۶ را به نمایش گذاشت. در واقع، ایران دارای بزرگترین و متنوع ترین زرادخانه موشک های بالستیک در خاورمیانه است. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/.
آن را در صفحه اول توصیه کنید