اقدام تروریستی دشمن با پاسخ سخت جمهوری اسلامی مواجه می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، امام حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی شهرستان قرچک در خطبه های نماز این هفته نماز جمعه پس از دعوت خود و همگان به تقوای الهی اظهار داشت: مطمئن باشید که دشمنان نظام و مخالفان. انقلاب نظاره گر پیشرفت و توسعه کشور هستند، ندارند، می خواهند با ایجاد ناامنی و جریان های سیاسی در کشور سنگ تمام بگذارند و امنیت را از مردم بگیرند و این گونه ناآگاهانه برخی از جوانان کشور در این مسیر و سپس همین جوانان ابراز تاسف می کنند.

وی گفت: امروز دشمنان متخاصم، استکبار جهانی و همپیمانان آنها در صدد تجزیه ایران اسلامی هستند اما کور مانده اند و به زودی ضربات سربازان اسلام را احساس خواهند کرد.

اسماعیلی افزود: سال ها از انقلاب اسلامی می گذرد و تنها سلاح دشمن ترور و اظهارات تروریستی بوده است. بسیاری از دانشمندان ما شهید شدند اما تفکر و راهشان ادامه دارد. درخت انقلاب پشتوانه خون شهداست که هر روز می روید این رشد و نمو استکبار را خشمگین کرده است.

امام جمعه قرچک گفت: باید از شهید فهمیده درس بگیریم، این سرباز دلیر ۱۳ ساله با حرکت جهادی خود از دین دفاع کرد و سربلند شد و امروز الگوی بسیاری از دانش آموزان است.

وی خاطرنشان کرد: طرح جوانان امروز، زرگران فردا طرحی بسیار مهم و معنادار است و مسئولان آموزشی باید با همکاری همه جانبه سایر نهادها این طرح بزرگ را اجرا کنند.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید