انجمن بسکتبال ۱۰۰ روز بدون منشی نیست/ خبر انتخاب سرمربی تیم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارسی، جواد داوری در انتخابات نهم اسفند ماه ریاست اتحادیه را بر عهده داشت و شروع به کار کرد.

قاضی به جایی رسید که معمولا روسای جمهوری که در انتخابات فدرال پیروز شده بودند تیم کاری خود را از قبل انتخاب می کنند و فدراسیون را با خود می برند اما در اتحادیه بسکتبال به نام دبیرکل و جواد داور بعد از ۱۰۰ روز مشکلی پیش می آید. با عضویت در فدراسیون هنوز فردی را که برای آن محل می خواهد پیدا نکرده است!

رئیس جوان انجمن بسکتبال ۲۱ اردیبهشت در فینال لیگ برتر بسکتبال اعلام کرد که تا پایان ماه (اردیبهشت) دبیر انجمن را انتخاب خواهد کرد، اما نه تنها. اما ۲۰ روز گذشت. این سوال بارها توسط داوران مطرح شده است و مشخص نیست چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

به گفته فارسی علاوه بر عدم انتخاب دبیر اتحادیه، سمت مدیریت تیم های ملی نیز خالی است. وظیفه مدیریت تیم هماهنگی است سرمربیان مربیان رده های مختلف با رئیس جمهور هستند اما هنوز داور فردی انتخاب نکرده است و افرادی که در تیم ها کار می کنند باید برای کاری مستقیم با رئیس اتحادیه در ارتباط باشند. رابطه ای که با توجه به دغدغه های قاضی و تمرکز او روی مسائل بزرگ، چندان منطقی به نظر نمی رسد.

پایان پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید