انجمن پالایشگران ذرت پاسخ می دهد


در پاسخ به پست هفته گذشته من در مورد استفاده باد شربت از شربت ذرت به عنوان وسیله ای برای حمله به شرکت های رقیب آبجو ، این یادداشت را از جان بود ، رئیس و مدیرعامل انجمن پالایشگران ذرت دریافت کردم.

من سالها پیش با آقای بود آشنا شدم ، زمانی که من در واشنگتن دی سی کار می کردم و او معاون وزیر کشاورزی در زمان ریاست جمهوری ریگان بود و ما گاه به گاه مکاتبات خود را ادامه می دهیم.

ماریون عزیز ،

متوجه هستم که شما با مواضع مختلف سیاست گذاری انجمن پالایشگاه های ذرت موافق نیستید ، اما توصیف شما از CRA به عنوان ترویج شربت ذرت و HFCS قدیمی است. از آنجا که مدت کوتاهی پس از پیوستن من به انجمن پنج سال پیش ، سیاست CRA از افزایش مصرف شیرین کننده های ذرت و دیگر شیرین کننده های مغذی جلوگیری کرده است.

همانطور که در وب سایت ما ذکر شده است و در نظراتی که در مورد مقررات غذا در فدرال ارائه کرده ایم ، ما افزایش مصرف قندها را ترویج نمی کنیم – “CRA تشخیص می دهد که بسیاری از آمریکایی ها باید کل کالری دریافتی خود ، از جمله کالری های قندها و شیرین کننده ها را کاهش دهند. بنابراین ، CRA باعث افزایش مصرف قند یا سایر منابع کالری نمی شود. ” (به وب سایت مراجعه کنید)

من امیدوارم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

همانطور که در کتابم ، حقیقت ناخوشایند ، صحبت کردم ، من تجربه های بدی با CRA در دوران قبل از Bode داشتم. آقای بود سعی می کند بهتر عمل کند اما این روزها نمایندگی از هر نوع قندی سخت است. من از نوشتن او برای من و دادن مجوز برای تکثیر یادداشت او قدردانی می کنم.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید