اکنون زمان تقویت SNAP است


دیروز ، من این تفسیر را در نیویورک تایمز ذکر کردم – آمریکایی ها برای غذا صف می کشند. تیم ترامپ چه می کند؟ – درخواست از USDA برای گسترش SNAP و نه انتقال مسئولیت کمک های غذایی به بانک های خصوصی غذا. مهم نیست که چقدر خوب هستند – و بسیاری کارهای خارق العاده ای انجام می دهند – آژانس های خیریه داوطلب نمی توانند خواسته های کمک را برآورده کنند.

SNAP می تواند.

SNAP ، همانطور که اخیراً توضیح دادم ، آخرین اثری است که قبلاً یک شبکه ایمنی بسیار قوی برای فقرا بود. این امر به طور قابل ملاحظه ای در خروج خانواده ها از فقر و کاهش سطح ناامنی غذایی مثر است.

نقطه قوت بزرگ SNAP این است که یک حق است. ما بیش از 30 میلیون نفر تازه بیکار در ایالات متحده داریم. بسیاری از آنها واجد شرایط SNAP هستند و از مزایای برنامه برخوردارند.

SNAP باید پشتیبانی گسترده دو حزبی را عهده دار شود ، اما این برنامه در عوض نقطه عطفی برای نبردهای سیاسی است.

واقعیت این که بسیاری از آمریکایی ها در حال تمام شدن مواد غذایی هستند ، یادآور هشداردهنده مشکلات اقتصادی است که همه گیری بر آن وارد کرده است. اما … جمهوری خواهان از گسترش طولانی مدت تمبر غذا جلوگیری کردند-ویژگی اصلی شبکه ایمنی که زمانی از حمایت گسترده برخوردار بود اما اکنون منشأ شکاف بسیار حزبی است. دموکرات ها می خواهند مزایای هزینه مواد غذایی را تا 15 درصد در طول بحران اقتصادی افزایش دهند و معتقدند که چنین اقدامی در دوران رکود بزرگ گرسنگی را کاهش داده و به اقتصاد کمک کرد. اما جمهوری خواهان سالها برای کوچک کردن این برنامه مبارزه کرده اند و می گویند که آزادسازی قبلی منجر به رشد پایدار پرونده ها و گسترش دولت رفاه در پشت منزل شد … بی اعتمادی جمهوری خواهان به تمبرهای غذایی اکنون با یک بحران عظیم مواجه شده است. اتومبیل های خارج از بانک های غذا چندین کیلومتر در مکان هایی متفاوت از سان آنتونیو ، پیتسبورگ و ساحل میامی صف کشیده اند.

گروه های ضد گرسنگی یک مورد قوی برای افزایش 15 درصدی ارائه می دهند. به عنوان مثال ، این تبلیغات داکوتای شمالی را هدف قرار می دهد

در همین حال ، ما صندوق های امدادی داریم ..

  • صندوق امداد اضطراری بنیاد جامعه کارگران رستوران
  • ائتلاف کارگران خدمات بروکلین
  • صندوق اضطراری یک دستمزد عادلانه
  • صندوق کمک های اضطراری صنفی متصدیان بارتی ایالات متحده
  • رجوع شود به: راهنمای منابع مرکز سیاست های غذایی Hunter

اگر تاریخ به ما چیزی می آموزد ، این است که خیریه خصوصی هرگز نمی تواند جایگزین سیاست دولت شود. اکنون بیش از هر زمان دیگری به دولت برای مردم نیاز داریم.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید