این تصویر و درگاه پرداخت آنلاین را همزمان ارائه دهید


بانک ملی ایران، صدها داده روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک برای ایجاد بسترهای لازم …

ارائه همزمان اینماد و درگاه پرداخت اینترنتیارائه همزمان اینماد و درگاه پرداخت اینترنتی

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در ماه های اخیر همکاری گسترده ای با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی داشته است تا زمینه پذیرش پرداخت و پرداخت های همزمان که همان پنجره واحد خدمات آنلاین و تجارت الکترونیک است، ایجاد شود.

این امر توسط شرکت سداد با هدف ایفای مسئولیت های خود در جهت بهینه سازی و تسریع فرآیندهای پرداخت و رویکرد تعاملی با مراجع مسئول از جمله مرکز توسعه تجارت الکترونیک انجام شد. این تصویر و سرویس پنجره واحد تجارت الکترونیک را در مراحل سریعتر و کوتاهتر در اختیار متقاضیان درگاه پرداخت آنلاین قرار دهید.

به گزارش فارسی، مرکز توسعه تجارت الکترونیک هم اکنون از کلیه شرکت های پرداخت و پرداخت دعوت به عمل آورده است تا به پنجره واحد وب سرویس و تجارت الکترونیک عماد بپیوندند.

به این ترتیب کسب و کارها در هنگام دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نیز به درگاه پرداخت آنلاین دسترسی مستقیم خواهند داشت و طبق توافقات انجام شده بین شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیک، نیازی به درج مجدد اطلاعات به هنگام ارسال این درخواست، درگاه پرداخت را دریافت کنید.

صدها نفر همواره سعی می کنند در ایجاد چنین خدماتی برای کمک به ارتقای کیفیت خدمات پرداخت الکترونیک در کشور ابتکار عمل داشته باشند و با ارائه این بستر، متقاضیان درگاه اینترنتی می توانند به محض ارائه خدمات پرداخت به لیست شرکت های متصل به یک پنجره واحد دسترسی پیدا کنند. شرکت یا شریک پرداخت انتخاب شده است. علاوه بر ارسال اطلاعات تایید شده، هویت، دامنه، تلفن ثابت و همراه، ایمیل، آدرس، نوع فعالیت، کد رهگیری مالیاتی و … نیز می توانند بدون نیاز به درج مجدد اطلاعات، درخواست خود را در درگاه اینترنتی ثبت کنند.