بازاریابی نوشابه در دوران کروناویروس


چند مورد دیگر درباره این که این روزها شرکت های تولید کننده نوشابه چه کار می کنند.

1 پپسی هست رها کردن کیت های آبگرم برای کاهش استرس محدود به خانه (این مورد توسط نانسی فینک برای من ارسال شده است ، که این موارد را برای مرکز علوم در جهت منافع عمومی پیگیری می کند).

بر اساس ایمیل شرکت ، این کیت ها شامل اسکراب لایه بردار قند پپسی با رایحه کولا ، ماسک صورت پپسی بلو و بمب حمام با رایحه پپسی کولا است. پپسی با جدیدترین کالای مارک دار خود می تواند روندهای مربوط به مراقبت از خود را که در یک سال آشفته ظاهر شده است ، بررسی کند.

برای بدست آوردن یکی چه باید کرد؟ البته شما باید به بازار پپسی کمک کنید

این شرکت روز چهارشنبه قرعه کشی را آغاز کرد تا به مصرف کنندگان اجازه دهد تا در نسخه محدود پپسی اسپا کیت برنده شوند. برای شرکت ، مصرف کنندگان باید #PepsiSpa و #Sweepstakes را توییت کنند و یکی از دوستان خود را تگ کنند.

2- کوکاکولا سعی کرد تقصیر چاقی را تغییر دهد با تأمین بودجه کنفرانس های بهداشت عمومی ، گزارش مطالعات

بر اساس یک گزارش جدید ، شرکت کوکاکولا با محققان تحت حمایت خود در موضوعاتی برای ارائه در کنفرانس های بزرگ بین المللی بهداشت عمومی همکاری کرد تا بتواند مقصر افزایش چاقی و بیماری های مرتبط با رژیم غذایی را از محصولات خود بر فعالیت بدنی و انتخاب فردی منتقل کند.

دانشگاهیان در استرالیا و ایالات متحده با US Right to Know ، که برای شفافیت در صنایع غذایی لابی می کند ، همکاری کردند تا ایمیل های بین کک و چهره های بهداشت عمومی را درباره رویدادهایی که توسط انجمن بین المللی فعالیت بدنی و سلامت (ISPAH) اداره می شود ، بدست آورند و تحلیل کنند.

آنها 36 931 صفحه اسناد را برای شناسایی مبادلاتی که به حمایت کوک از کنگره های بین المللی فعالیت بدنی و سلامت عمومی (ICPAPH) در سیدنی در سال 2012 و ریودوژانیرو در 2014 اشاره دارند ، تجزیه و تحلیل کردند. [The study is here]به

3. کک و پپسی به نستله (بدون ارتباط) به عنوان “آلاینده های پلاستیکی سال” پیوستند

این سومین سال پیاپی است که این عنوان را از Break Free From Plastic کسب می کنند. که مستلزم پاسخگویی شرکت ها در مورد آلودگی پلاستیک است. همیشه خوب است که این موضوع را در نظر داشته باشید ، در کنار شرکت های سودا با قوانین بازیافت بطری.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید