بازدید ۱۹۴ نیروی کار پلیس ایمنی شخصی اجتناب کرده اند ۴۰۷ سندیکا / مهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موم سندیکاهای متخلف


به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، فرمانده انتظامی پایتخت اجتناب کرده اند اجرای قالب ویژه برخورد همراه خود واحدهای صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلمپ ۴۰۷ واحد صنفی متخلف خبر داد.

سردار حسین رحیمی در پیامی میلاد امام حسن مجتبی کریم اهل بیت علیهم السلام را تبریک اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز کرامت را تبریک اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید {همه ما} حلول ماه مبارک رمضان را گرامی بداریم.

رئیس پلیس تهران عظیم تصریح کرد: این قالب همراه خود بکارگیری ۱۹۴ اکیپ اجتناب کرده اند پلیس ایمنی نهایی تهران عظیم اجرا شد.

وی همراه خود ردیابی به اینکه {در این} قالب اجتناب کرده اند بیش اجتناب کرده اند ۱۴ هزار واحد صنفی در پایتخت بازدید شد، افزود: همراه خود اجرای این قالب ۴۰۷ واحد صنفی موجود است کدام ممکن است به صورت غیرمجاز غذای خوب و دنج سرو می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضابطه شکنی می کنند. مشروط بر اینکه مهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موم شده باشد هر دو اخطاریه اکتسابی شده باشد.

سردار رحیمی همراه خود خاص اینکه این قالب در راستای مطالبات معزز است، خاطرنشان کرد: اجرای این قالب به همان اندازه نوک ماه مبارک رمضان در اصل کار پلیس قرار دارد.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی در امروز مفتخر است کدام ممکن است به محله روحانیت خدمت تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احترام به ساکنان گران را سرلوحه وظایف شخصی قرار دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این موظف به رعایت ضوابط ابلاغی است. لذا ورزش واحدهای کالا در حد فاصل سحر به همان اندازه صبحانه ممنوع می باشد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در سالن های مسافربری کدام ممکن است محل تردد مسافران است صرفاً همراه خود رعایت مبانی ابلاغی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماه مبارک رمضان می توان غذای خنک تهیه کرد.

رئیس پلیس تهران عظیم همراه خود ردیابی به اینکه تمامی کلاس های انتظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهنمایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رانندگی در راستای رعایت حرمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرمت ماه مبارک رمضان، مبانی ارتباطی را رعایت می کنند، اظهار داشت: همه باید شخصی را ملزم به رعایت حرمت ماه مبارک رمضان بدانند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول اصرار دهید