بازگشت ۴۰۰ هکتار از منطقه باسمنج به تبریز / ۹۹ هکتار شهرداری خاوران


به گزارش خبرگزاری تبریز فارس، تراب محمدی صبح امروز در نشست اعضای شورای شهر با استاندار آذربایجان شرقی و روسای دستگاه های اجرایی اظهار داشت: سفر رئیس جمهور به تبریز بسیار پربرکت بود. در جلساتی که با مدیرکل بازرسی ریاست جمهوری صورت گرفت، برخی از بحث ها در مورد ۶۰۰ هکتار در منطقه تبریز صورت گرفت که ۴۰۰ هکتار آن در منطقه باسمنج است و وی در حال بازگشت به تبریز است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در بخش دوم سخنان خود گفت: در مورد فاز اول خاوران، ۹۹ هکتار فروخته شده در آینده برای شهرداری مشکل ساز خواهد بود و باید به دنبال آن باشیم. من فکر می کنم راه حل در مرحله است.” دیگری است.

وی خواستار نظارت بر برخی از پروژه های باقی مانده از دولت قبل شد و گفت: آقای رئیسی پروژه جدیدی را شروع نمی کنند و روی پروژه های در دست اجرا کار می کنند و خواهش من این است که پروژه جدیدی را شروع نکنید و روی آن تمرکز کنید. نظارت و تکمیل پروژه های قبلی».

در پایان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در خصوص ناوگان اتوبوسرانی تبریز و حومه، مشکلات مربوط به سرویس پتروشیمی و پالایشگاه، اختلافات باسمنجی و … صحبت کرد.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید