با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کان ، سرپرست و عضو تیم ایمنی آبزیان در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج اجتماعی Washtenaw در Ann Arbor ، MI ، سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC به تازگی موفق به اخذ سومین گواهینامه تسهیلات MFA خود شده است – آنها از سال 2014 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! آفرین !!

آن تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC بوده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی بنیادهای سلامت از کالج محلی Washtenaw است.

ما به تازگی با آن آشنا شده ایم و در اینجا آنچه او باید بگوید…

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
وقتی در حال آموزش و مربیگری شنا هستم و ورزشکارم یک جهش انجام می دهد. این می تواند فردی باشد که سالمند است و آرتریت شدید دارد و سرانجام با کشش شدید در سبک آزاد احساس سر خوردن می کند. برای آنها رایگان است این می تواند مشتریانی باشد که سالها شنا کرده اند و مدتی را کنار گذاشته اند تا احساس کنند می توانند در Masters Meet موفق باشند. یا ممکن است این شناگر آینده باشد که ترس خود را از قرار گرفتن در آب پشت سر گذاشته است. همه آنها از طریق کار در آب زندگی بهتری را سپری می کنند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 روز در روز تولدش شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او فقط 51 دور خود را در 51 سالگی خود به پایان رساند – راهی برای رفتن ، آن !!)

چه چیزی باعث شد این رشته را انتخاب کنید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال و مزایای محیط آبزی دارم. هر روز شاهد اعضایی هستم که با هر یک از این روشها زندگی خود را تغییر داده اند ، خواه قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا آرامش باشد.

محبوب ترین/موفق ترین ابتکار شما در The Health & Fitness Center at WCC چه بوده است؟
درس شنا! نه تنها شنا را یاد بگیرید ، بلکه شنا را بهتر ، راحت تر و در حد توانایی بدن خود یاد بگیرید. از ورزش شنا برای ورزش استفاده کنید حتی اگر مشکلاتی دارید. بنابراین بسیاری از مردم خود را “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند در حالی که در حقیقت ما همه در حد توانایی بدن خود ورزشکار هستیم. شنا با بدن مهربان است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

چه توصیه ای به کسانی که تازه وارد این رشته آمادگی جسمانی شده اند می کنید؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس برای آموزش ، کمک ، مربیگری ، آموزش و حمایت از من “بیش از حد” نیست. و هر عضو در تأسیسات ما باید از این حسن نیت برخوردار باشد. ما باید با وقت ، ملاحظه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز ما که از نظر پزشکی یکپارچه است ، باید همیشه آگاه باشیم که اعضا ممکن است روزهای سختی را سپری کنند و ما باید با صبر و شکیبایی خود سخاوتمند باشیم!

با دریافت گواهینامه توسط انجمن تناسب اندام پزشکی ، امکانات شما چه چیزی به دست آورد؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که همه کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به آنها کمک کنند تا در تناسب اندام و سلامتی خود رشد کنند. امکانات و رویه های ما همچنین اطمینان آنها را در اطمینان از در نظر گرفتن همه جنبه های ایمنی افزایش می دهد. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را افزایش داده و بر تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من دوست دارم با خانواده و دوستانم پیاده روی کنم! هرچه دنده کمتر بهتر! (توجه: عکس پیاده روی آن را در Pictures Rocks National Lakeshore در Alger County، MI ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
سرپرستی یک برنامه شگفت انگیز است که به بچه ها فرصت می دهد. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی یاد گرفتیم! اکنون ما این کار را برای هر فرزندخوانده ای که والدین آن هستیم ، دوباره انجام می دهیم. هیچ کتاب آموزشی ، درست مثل بچه های خودمان ، وجود ندارد ، اما ما سعی می کنیم حضور پایدار در زندگی کودک داشته باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادر خوانده باشد!

متشکرم ، آن ، از این که در استخر و خارج از آن چنین الهام بخشی بودی!

دیدگاهتان را بنویسید