با این ۴ ادویه سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید

آیا نان تست دارچین را دوست دارید؟ انچیلادا یا کاکائو داغ چطور؟ آیا می دانستید ادویه هایی که طعم دهنده این غذاها هستند می توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک کنند؟

سیستم ایمنی سیستم پیچیده ای از اندام ها و غدد است که از بیماری ها و سرطان محافظت می کند. اما تنها زمانی می تواند کار خود را انجام دهد که تغذیه و تقویت شود. اگرچه راه‌های زیادی برای تقویت سیستم ایمنی وجود دارد، اما یکی از آن‌ها می‌تواند به آسانی وعده‌های غذایی خود را تقویت کند! ادویه های معمولی که ممکن است در انباری شما نشسته باشند، چیزی بیش از طعم دادن به وعده های غذایی ملایم هستند. فرهنگ های سنتی هزاران سال است که از این ادویه ها برای کمک به هضم غذا استفاده می کنند. این ادویه ها همچنین می توانند به پیشگیری از سرطان کمک کنند، اما شرکت های بزرگ داروسازی در این مورد تحقیق نمی کنند زیرا نمی توانند مواد طبیعی را ثبت کنند. اگر می خواهید مسئولیت سلامتی خود را بر عهده بگیرید و سیستم ایمنی خود را تقویت کنید، این ۴ ادویه را به وعده های غذایی خود اضافه کنید:

· دارچین برای شیرینی، گوشت، کدو حلوایی و غیره استفاده می شود. از مقاومت به انسولین جلوگیری می کند و همچنین حافظه و توجه را بهبود می بخشد. و برای متوقف کردن کاندیدا نیز عالی است. چند دکتر به شما این را گفته اند؟ دارچین سرشار از منگنز است. منگنز یک ماده معدنی است که به قوی نگه داشتن استخوان ها، کمک به غده تیروئید و اعصاب شما کمک می کند!

· زیره چاشنی در انچیلادا، تاکو، سوپ و لوبیا است. همانطور که به غذای شما طعم می دهد، به هضم غذا نیز کمک می کند. زیره همچنین برای بیماری های سینه و سرفه استفاده می شود. وای، نمی دانم آیا پزشکان زیره را برای سرفه تجویز می کنند؟ من دوست دارم نسخه ای برای enchiladas داشته باشم. زیره سرشار از آهن و منبع خوبی از منگنز است.

· پونه کوهی در نان سیر، پیتزا و املت استفاده می شود. چه راه خوشمزه ای برای پیشگیری از سرطان روده بزرگ یا کاهش سرماخوردگی، آنفولانزا و تب. این ادویه به هضم غذا نیز کمک می کند. پونه کوهی منبع عالی ویتامین K و منبع خوبی از منگنز است.

· فلفل قرمز برای تحریک و بهبود گردش خون به کاکائو داغ یا لوبیا و سوپ اضافه می شود. کمی کاین به کاکائو داغم اضافه کردم و تا به گلویم خورد مزه اش را نچشیدم. احساس سوزن سوزن شدن و گرم شدن داشت. فکر کنم برای گلودرد عالی باشه! و برای کمک های اولیه در اینجا دو حالت اضطراری مهم برای استفاده از کاین وجود دارد: زخم ها و حمله قلبی. برای بریدگی، مستقیماً داخل زخم قرار دهید تا خونریزی متوقف شود. برای حمله قلبی، کاین که همراه با CPR استفاده می شود، بهتر از CPR به تنهایی به احیای بیمار کمک می کند. کافی است یک قاشق چای خوری کاین را با یک لیوان آب مخلوط کنید و از بیمار بخواهید آن را بنوشد. افزودن کاین به رژیم غذایی به بیماری های قلبی و فشار خون بالا کمک می کند. کاین منبع عالی ویتامین A و همچنین منبع خوبی از منگنز است.

این فقط نشان می دهد که چگونه این ادویه ها و سایر ادویه ها سیستم ایمنی را تقویت می کنند. همانطور که تحقیقات بیشتری انجام می شود، مزایای سلامتی را که اجداد ما قبلاً می دانستند کشف می کنیم. بنابراین چاشنی بیشتری به زندگی خود اضافه کنید و به سنت هزاران ساله خود ادامه دهید.

©۲۰۰۹ شانا اومس

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر