با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان در حال حرکت

پایگاه خانگی: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، مشغول مامان به هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله است. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

این تولد پسرش بود که چشمان خود را بر اهمیت سالم بودن باز کرد و جسیکا را برانگیخت که نه تنها خود را در بهترین حالت قرار دهد ، بلکه به دیگران نیز در انجام این کار کمک کند.

جسیکا ، مادر مجردی که در روزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم – و بعداً دخترم – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن نیز آغاز مرحله جدیدی از زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های متعدد در سطح بالا و قبیله ای در رسانه های اجتماعی است که بیش از 100000 نفر را شامل می شود. “

تمرینات شما چیست؟

“من عاشق بلند کردن وزنه و انجام تمرینات دایره ای هستم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را در دوران بزرگ شدن انتخاب کنم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT شروع می کنم و آن را با 50 دقیقه وزنه برداری که مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهد دنبال می کنم. من همچنین یوگا و رقصیدن با دخترم را دوست دارم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر “اینستاگرام معروف” است.

دیدگاهتان را بنویسید