برای دردهای قاعدگی چه بخوریم؟


در ویدئوی من زنجبیل برای میگرن، من نحوه عملکرد زنجبیل را به عنوان “داروی” اصلی در درمان میگرن ، “یکی از شایع ترین علل سندرم درد” ، که تا 12 درصد از مردم را تحت تأثیر قرار می دهد ، توضیح دادم. دوازده درصد “رایج” است؟

دردهای قاعدگی که تا 90 درصد از زنان جوان را مبتلا می کند چطور؟ می توانید بگویید این مطالعه توسط فردی نوشته شده است زیرا او بر غیبت و تمام “بهره وری از دست رفته” برای کشور ما تأکید می کند. دردهای قاعدگی نیز واقعاً درد دارند.

آیا زنجبیل می تواند کمک کند؟ همانطور که در ویدیوی خود بحث کردم فواید زنجبیل برای دردهای قاعدگی، زنان سه بار در روز در سه روز اول قاعدگی یک چهارم قاشق چایخوری پودر زنجبیل آسیاب شده مصرف کردند و درد از هفت در مقیاس یک تا ده به پنج کاهش یافت ، در حالی که تغییر قابل توجهی در گروه دارونما وجود نداشت ، همانطور که در 0:56 در ویدیوی من مشاهده می کنید. اکثر زنان در گروه دارونما گفتند علائم آنها ثابت است ، در حالی که زنان ناخودآگاه در گروه زنجبیل می گویند احساس بهتری دارند.

یک مطالعه بعدی نشان داد که حتی یک هشتم قاشق چایخوری سه بار در روز نیز به همان خوبی کار می کند و درد را از هشت به شش و در ماه دوم به سه کاهش می دهد. “تسکین درد قاعدگی در ماه دوم مداخله قابل توجه بود” و شرکت کنندگان در مطالعه فقط چهار روز زنجبیل مصرف کردند ، نه کل ماه ، و این نشان داد که اگر زنان در هر دوره از زنجبیل استفاده کنند ، حتی بهتر عمل می کند.

مدت زمان درد چطور؟ همانطور که در ویدئوی من در 1:52 مشاهده می کنید ، یک چهارم قاشق چایخوری پودر زنجبیل آسیاب شده سه بار در روز نه تنها شدت درد را از حدود هفت به پنج کاهش می دهد ، بلکه مدت زمان کل درد را از 19 کاهش می دهد. ساعت ها تا حدود 15 ساعت ، نشان می دهد که سه چهارم قاشق چایخوری پودر زنجبیل در روز به مدت سه روز یک روش ایمن و م toثر برای تسکین درد در دانش آموزان کالج با دردهای قاعدگی دردناک است ، در مقایسه با دارونما ، کپسول ها به جای پودر نان تست. به اما زنان برای گرفتگی های خود از آرد سوخاری استفاده نمی کنند. مقایسه زنجبیل با ایبوپروفن چگونه است؟ یک هشتم قاشق چایخوری پودر زنجبیل چهار بار در روز به مدت سه روز در مقابل 400 میلی گرم موترین مورد آزمایش قرار گرفت و زنجبیل به همان اندازه داروی مورد نظر عمل کرد ، همانطور که در ویدئوی من در 2:40 مشاهده می کنید. به

اگر شما از این دارو استفاده می کنید ، من شگفت زده شدم وقتی فهمیدم که بهتر است داروهایی مانند ایبوپروفن و ناپروکسن را روی یک دارو مصرف کنید. خالی زیرا ممکن است تسکین درد را تسریع کرده و از مصرف دوزهای بالاتر در افراد جلوگیری کند.


من قبلاً در این اثر به آن پرداخته بودم زنجبیل برای تهوع ، دردهای قاعدگی و سندرم روده تحریک پذیربه این گیاه شگفت انگیز چه کار دیگری می تواند انجام دهد؟ برای مثال ببینید:

واقعا چه چیز دیگری می تواند برای گرفتگی عضلات ، سندرم پیش از قاعدگی پیش از قاعدگی (PMS) و سیکل درد سینه مفید باشد؟ وارسی:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید