برزخ باروری

از بودن در بلاتکلیفی متنفرم من یک دختر همه یا هیچ، سیاه یا سفید هستم. “بزرگ برو یا به خانه برو” همیشه شعار شخصی من بوده است.

باردار نشدن من را در جهنم برزخ قرار داد.

احساسات من به این صورت بود:

وقتی نتوانستم بلافاصله باردار شوم، عصبانی شدم. مامانم اولین باری که با من و برادرم امتحان کرد باردار شد. این باید برای من آسان بود. انتظار داشتم آسان باشد.

اما اینطور نبود، بنابراین مستقیماً برای کمک به دکتر رفتم.

وقتی Clomid را شروع کردم خوشحال بودم. عجیب به نظر می رسد اما من همیشه دوقلو می خواستم و این شانس من را افزایش می داد. کائنات مخفیانه آنچه را که می خواستم به من داد. نتیجه!

اما ماه ها گذشت و کلومید کار نمی کرد، بنابراین شروع به ترسیدن کردم. من نمی خواستم هیچ یک از کارهای پیشرفته را انجام دهم. شروع کردم مثل پتو به کلومید چسبیدم.

با این حال، طولی نکشید که شخصیت سیاه و سفید، همه یا هیچ، حداکثر استفاده را از اضطراب من برد. من بلافاصله در ناامیدی شدید فرو رفتم. من یا قراره بچه دار بشم یا نه ولی الان فقط میخوام بدونم!! بس که در بلاتکلیف بودن! من یا می خواهم باردار شوم یا می دانم که هرگز باردار نمی شوم تا بتوانم به زندگی خود ادامه دهم. روز بعد با کلینیک IVF تماس گرفتم.

ماه های این برزخ باروری طولانی ترین ماه های زندگی شما به نظر می رسد. هر ماه شبیه یک سال است. چرا؟ زیرا می خواهید واقعیت فعلی شما با آنچه هست متفاوت باشد و این تعریف جهنم است.

زندگی خود را به صورت ۳ حباب پشت سر هم تصور کنید. حباب سمت چپ گذشته است. حباب در وسط حال است. و حباب سمت راست آینده است. شما فقط می توانید در یک حباب در یک زمان زندگی کنید. وقتی روی چیزی که قرار است اتفاق بیفتد تمرکز می کنید، از حباب فعلی خارج می شوید و در حباب آینده زندگی می کنید. مشکل این است که حباب فعلی شما خالی است. شما آنقدر درگیر زندگی در آینده هستید که نمی توانید حال خود را تجربه کنید زیرا آنجا نیستید. شما را نمی‌دانم، اما وقتی واقعاً به چیزی علاقه دارم (دوره‌های دانشگاه به ذهنم می‌آیند – دوره خوبی که در آن یادداشت برداری می‌کنم و واقعاً گوش می‌دهم)، زمان می‌گذرد. وقتی چک می کنم (دوباره، خودم را در یک کلاس خسته کننده تصور می کنم که در آن کاملاً ارتباطم قطع شده و به تمام کارهایی که ترجیح می دهم انجام دهم فکر می کنم) زمان می گذرد.

اگر هر روز این کشش را تجربه می کنید، وقت آن است که دوباره با حال خود درگیر شوید. به حباب فعلی برگردید. آن را تجربه کنید و راه هایی برای لذت بردن از آن پیدا کنید. من خوش شانس بودم که در زمانی که در این برزخ بودم، اپرا و اکهارت تول یک سری وب روی این مفهوم کامل ساختند. در iTunes موجود است. اگر به کمکی برای اتصال به زمان حال نیاز دارید – یا همانطور که تول آن را «اکنون» می‌نامد، کتاب «زمین کامل جدید» او را بررسی کنید و با مجموعه‌های وب درگیر شوید.

این بلیط شما برای خروج از Limbo Hell است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر