برنامه غذایی رایگان با دستورهای مورد تأیید دکتر گرگر


خبر خوب: دارم کتاب آشپزی می نویسم.

وقتی قصد نوشتن کتاب How Not to Die را داشتم ، می خواستم چیزی فراتر از یک کتاب مرجع ایجاد کنم. بله ، من سعی کردم همه شواهد قانع کننده در مورد نقش رژیم غذایی در پیشگیری و معکوس بیماری ها را جمع آوری کنم ، اما همچنین سعی کردم آن را به یک راهنمای کاربردی برای تبدیل هزاران مطالعه به یک راهنمای کاربردی برای روزمره تبدیل کنم. روز زندگی سالم این نیمه دوم کتاب شد ، که در آن من توصیه های خود را در مورد یک لیست روزانه از ده مورد از غذاهایی که سعی می کنم در برنامه روزانه خود قرار دهم ، متمرکز کردم.

پاسخ به روزنامه Daily Dozen فوق العاده بوده است! در حالی که من در مورد راه هایی برای گنجاندن مواردی مانند زردچوبه یا دانه کتان در رژیم غذایی خود توضیحاتی ارائه دادم ، ما درخواست های دستور العمل های بیشتری را فرا گرفته ایم. علم وجود دارد ، اما چگونه می توانید بدون افزودن نمک ، روغن یا شکر طعم مطبوع را ایجاد کنید؟ بنابراین من هیجان زده هستم که برنامه های خود را برای یک همراه اعلام کنم کتاب آشپزی چگونه نمی میرد (تمام درآمد من ، مانند همیشه ، صرف امور خیریه می شود).

خبر بد: با توجه به تمام دستور العمل های آزمایش و عکاسی از غذا ، تا دسامبر 2017 ، بیش از یک سال دیگر ، بیرون نمی آید.

اما در این میان ، یک خبر عالی وجود دارد: یک استارتاپ فناوری جدید به نام Lighter برنامه های غذایی را بر اساس دستور العمل هایی که برای مطابقت با مشخصات من تهیه کرده اند ، ایجاد کرده است.

در http://www.lighter.world/providers/Michael_Greger ثبت نام کنید

همچنین می توانید سبک آشپزی سایر رهبران جنبش تغذیه مبتنی بر شواهد مانند دکتر نیل بارنارد و جولیانا هور (یا هر کسی از ورزشکاران فوق ماراتن تا ورزشکاران NFL) را دنبال کنید. مفتخرم که از اولین کسانی هستم که برای کمک به پیشبرد مأموریت خود برای کمک به جهان برای بهتر غذا خوردن دعوت شده ام. “ایبسیار ، “یکی از شعارهای آنها می خواند ،” سزاوار غذاهای مغذی و خوشمزه است. “

یک Freebie دیگر

مجله Vegworld که توسط دو نفر قدرتمند تگزاس در مستند The Plan Marshall اجرا می شود ، سخاوتمندانه اشتراک یک ساله رایگان را برای همه مشترکان NutritionFacts.org ارائه کرده است.

اگر در NutritionFacts.org مشترک هستید ، برای اشتراک یک ساله رایگان خود در مجله اینجا ثبت نام کنید.

در خبرنامه داوطلب جدید ما ثبت نام کنید

به لطف هجوم بسیار زیاد پشتیبانی در سال جاری ، ما کارکنان عملیات خود را دو برابر کرده ایم. در مورد همه استخدام های جدید در صفحه درباره ما بیشتر بخوانید. به عنوان مثال ، کریستینا – متخصص تغذیه ثبت شده ما مدیر رسانه اجتماعی NutritionFacts.org شد – فقط در سه هفته تعداد فالوورهای اینستاگرام ما را تقریباً 15 درصد افزایش داده است. آن را بررسی کنید!

کیت و استیون برای کمک به هماهنگی ارتش دائمی در حال رشد داوطلبان ما ، منبع اصلی تغذیه NutritionFacts.org ، استخدام شدند. ما در حال راه اندازی یک خبرنامه ایمیلی ویژه برای به روز نگه داشتن داوطلبان فعلی ، و همچنین ارائه فرصت های جدید داوطلبانه و کارهای سریع و ساده ای هستیم که هر کس می تواند برای حمایت از ماموریت ما انجام دهد.

در خبرنامه داوطلب جدید ما در https://nutritionfacts.org/volunteer ثبت نام کنید

در حال حاضر ، فوری ترین نیاز ما به داوطلبان با دسترسی به کتابخانه دانشگاه یا بیمارستان است که می توانند به ما در بازیابی مطالعات علمی کمک کنند. در حال حاضر ، تیم بازیابی مقاله ما در حال جمع آوری حدود 700 مقاله در هفته است ، اما برای تغذیه اشتهای خسته کننده 19 محقق ما ، ما واقعاً به حدود 2000 مقاله در هفته نیاز داریم. بنابراین اگر به موسسه ای وابسته هستید که دسترسی الکترونیکی به مجلات پزشکی دارد ، لطفاً در مورد آن صحبت کنید.

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید