بعد از جراحی چه باید کرد


دارو آشفته است یکی از دلایلی که محققان روی حیوانات آزمایش می کنند این است که می توانند صدمات یکنواخت و استاندارد برای آزمایش داروهای احتمالی ایجاد کنند. اینطور نیست که بتوانید 50 نفر را باز کنید و ببینید آیا چیزی بهتر از یک قرص قند کار می کند یا خیر. اما ، یک ثانیه صبر کنید ، ما دائماً مردم را باز می کنیم. نامیده می شود عمل جراحيبه

در ویدئوی من بهبود سریع عمل جراحی با زردچوبه، من یک مطالعه دوسوکور ، تصادفی و کنترل شده با دارونما را مورد بررسی قرار دادم که اثر کورکومین زردچوبه در کاهش درد و خستگی بعد از عمل را در بیمارانی که کیسه صفرا را برداشته بودند مورد بررسی قرار داد. 50 نفر بریده شدند و داروهای کورکومین یا دارونما مشابه به همراه مسکن های نجات تجویز شد-به عنوان مثال ، مسکن های واقعی که در صورت غیرقابل تحمل شدن درد مصرف می شوند. حتی اگر این فقط جراحی لاپاراسکوپی باشد ، مردم متوجه نمی شوند که چه عوارضی می تواند داشته باشد. (شما می توانید یک ماه از کار خارج شوید!) در هند ، زردچوبه – که در پودر کاری یافت می شود – به طور سنتی به عنوان درمانی برای درد و خستگی ناشی از ضربه استفاده می شد ، بنابراین محققان تصمیم گرفتند آن را آزمایش کنند.

بر اساس این مطالعه ، در هفته های پس از عمل جراحی ، در گروه کورکومین زردچوبه ، نمرات درد و خستگی به طرز چشمگیری کاهش یافت. پ-ارزش 0.000 اینها نوع من هستند پ-ارزش های! “پ-ارزش ”به اندازه گیری قدرت شواهد اشاره دارد. هرچه کوچکتر باشد ، شواهد قوی تری وجود دارد که نتیجه ای که آنها یافته اند به طور تصادفی اتفاق نیفتاده است. طبق قرارداد ، الف پارزش زیر 0.05 به اندازه کافی کوچک در نظر گرفته می شود تا نتیجه از نظر آماری معنی دار در نظر گرفته شود. این بدان معناست که شما فقط انتظار دارید به طور تصادفی در 5 درصد مواقع یا در 1 مورد از 20 مورد به نتیجه ای چشمگیر دست پیدا کنید. بنابراین الف پ-ارزشی که در این مطالعه وجود دارد ، <0.000 ، نشان می دهد که باید هزاران بار آزمایش را انجام دهید تا به چنین شگفت انگیزی برسید.

دستیابی به اقدامات عینی درد و خستگی دشوار است ، اما از نظر دارو ، گروه کورکومین هنوز آنقدر درد داشت که مجبور شدند 7 داروی مسکن نجات بخورند. در همان بازه زمانی ، گروه کنترل باید 39 قرص ضد درد مصرف می کرد. البته ، در ابتدا بهتر است سنگ کیسه صفرا دریافت نکنید ، که در ویدیوی من می توانید در مورد آن بیشتر بدانید سنگ های صفراوی کلسترول، اما نتیجه گیری محققان شبیه هیچ نتیجه ای نبود که من در آزمایش دارویی مطالعه کرده باشم.

“زردچوبه یک ماده غذایی طبیعی ، خوش طعم و بی ضرر است.” خوب ، تا اینجا خوب است. وی ادامه داد: مفید است زیرا ممکن است جایگزین سازگار با محیط زیست برای داروهای ضد التهابی سنتز شده باشد که به دلیل تولید صنعتی رد پای کربن مشخصی دارند. مجلات جراحی از چه زمانی به انتشار گازهای گلخانه ای از شرکت های دارویی اهمیت می دهند؟ من فقط داشته است به دنبال مرجع موجود در مجله اندروسکوپی جراحی با عنوان “سفر جراحان غدد درون ریز کربن و هوادار با آب و هوا با سر ، قلب ، دست و احساس مسئولیت جامع” باشید. من نمی دانم چه چیزی عجیب است ، دیدن کلمه “کل نگر” در مجله جراحی یا نام تمرین این شخص: “دکتر جراحی آگاروال و یوگا. ”


فواید زردچوبه واضح است – و نه فقط به عنوان یک درمان درد. این ادویه همچنین به عنوان یک درمان قوی در برابر سرطان عمل می کند ، همانطور که در این فیلم ها توضیح می دهم:

زردچوبه در مبارزه با بسیاری از بیماری های دیگر نیز م effectiveثر است ، همانطور که در این فیلم ها مشهود است:

در نهایت ، شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا زردچوبه بهتر است به عنوان مکمل مصرف شود یا به صورت کامل. شما را به تماشا دعوت می کنم زردچوبه یا کورکومین: گیاهان در مقابل قرص و دریابید

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید