بعد از خوردن غذاها و نوشیدنی ها ، دهان خود را بشویید


مشخص شده است که چای هیبیسکوس در کاهش فشار خون به عنوان داروی اصلی فشار خون بالا بدون عوارض جانبی بالقوه م whichثر است (که شامل همه چیز از عدم قدرت تا ناتوانی جنسی ، از جمله موارد نادر آسیب بالقوه کشنده کبدی). با این حال ، Hibiscus ممکن است اثرات نامطلوب خود را داشته باشد.

همانطور که قبلاً در آن مرور کرده ام رژیم های گیاهی: بهداشت دهان و دندانبه نظر می رسد افرادی که از رژیم های گیاهی استفاده می کنند از سلامت پریودنتال بالاتری برخوردار هستند ، از جمله بیماری لثه کمتر و علائم التهاب کمتر ، مانند خونریزی. با این حال ، آنها همچنین دو برابر شیوع فرسایش دندان دارند ، مناطقی روی دندان ها که مینای دندان به دلیل مصرف بیشتر میوه ها و سبزیجات اسیدی نازک شده است. بنابراین ، پس از خوردن چیزی مانند مرکبات ، باید دهان خود را با آب تمیز کنیم تا اسید از دندان ها پاک شود.

این شامل نوشیدنی ها می شود. من طرفدار زیادی از چای هیبیسکوس هستم ، اما بیهوده به آن “چای ترش” نمی گویند. در مطالعه ای که در فیلم من برجسته شده است ، محافظت از دندان ها در برابر چای هیبیسکوس، محققان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آیووا 25 چای مختلف مختلف را آزمایش کردند و دو عدد از آنها با pH زیر 3 (اسیدی مانند آب پرتقال یا کوکاکولا) یافت شد: اشتیاق تازو و تمشک قرمز بیگلو ، که هر دو حاوی اولین ماده اصلی هیبیسکوس هستند.

برای اینکه ببینند آیا این چایها می توانند دندانها را در واقع حل کنند ، محققان 30 دندان آسیای استخراج شده را از افراد گرفته و آنها را در چای های مختلف خیس کردند. و در واقع ، از بین پنج چای مورد آزمایش ، بیشترین فرسایش ناشی از چای با بیشترین گیاه هیبیسکوس بود. محققان دندان را به مدت 25 ساعت مستقیم در چای رها کردند ، اما این کار برای شبیه سازی قرار گرفتن در معرض طول عمر انجام شد. نکته اصلی این است که چای های گیاهی به طور بالقوه فرسایشی هستند ، به ویژه چای های میوه ای و مرکباتی مانند هیبیسکوس. برای به حداقل رساندن احتمال فرسایش ، می توانیم از یک نی برای نوشیدن نوشیدنی استفاده کنیم. و همانطور که در بالا اشاره کردم ، پس از مصرف یک غذا یا نوشیدنی اسیدی ، ما همچنین باید دهان خود را با آب بشوییم تا اسید را خنثی کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تأثیر هیبیسکوس بر فشار خون ، فیلم قبلی را ببینید ، چای هیبیسکوس در مقابل رژیم های گیاهی برای فشار خون بالابه

آیا نوشیدن چای مضرات احتمالی دیگری نیز دارد؟ این موضوع ویدئوهای من است: آیا مقدار زیادی آلومینیوم در چای وجود دارد؟ و میزان مصرف چای هیبیسکوس چقدر است؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد اجتناب از عوارض جانبی دارو با انتخاب درمانهای طبیعی تر ، می توانید در فیلم هایی مانند:

برای اطلاعات بیشتر در مورد رژیم غذایی و سلامت دهان و دندان ، به موارد زیر مراجعه کنید:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید