بهترین میوه خشک برای پوکی استخوان


وی گفت: “ما درگیر همه گیری پوکی استخوان هستیم. هیچ شکی در این مورد وجود ندارد. ” ده میلیون آمریکایی به آن مبتلا هستند و از هر سه زن مسن یکی به آن مبتلا می شود. ما فوراً به استراتژی های بهداشت عمومی برای حفظ سلامت استخوان ها در طول چرخه زندگی و جلوگیری از پوکی استخوان در زندگی بعدی نیاز داریم. ” آیا میوه ها و سبزیجات می توانند پاسخ طبیعی غیرمنتظره ای برای پرسش پیشگیری از پوکی استخوان باشند؟ ویدیوی من آلو برای پوکی استخوان در پی یافتن بود

شواهد از مطالعات مختلف “به شدت رابطه مثبت بین مصرف میوه و سبزیجات و شاخص های سلامت استخوان” مانند تراکم مواد معدنی استخوان و “اندازه تأثیر در زنان مسن را نشان می دهد. [is] قابل توجه: دو برابر مصرف میوه “با 5 درصد کانی بیشتر ستون فقرات همراه است. همین رابطه با زنان جوان نیز وجود دارد. و ، خوردن مقدار زیادی میوه در دوران کودکی ممکن است از استخوان ها در طول زندگی محافظت کند – چیزی که برای مصرف شیر یافت نشد ، همانطور که قبلاً در ویدیوی خود بررسی کرده ام که آیا شیر برای استخوان های ما خوب است؟

سلامت استخوان فقط مربوط به کلسیم نیست. چندین ماده مغذی کلیدی در سبزیجات ، میوه ها و لوبیا یافت می شود که با تراکم معدنی بهتر استخوان ارتباط دارد ، اما آیا این امر به کاهش شکستگی لگن منجر می شود؟ مطالعه سلامت چینی در سنگاپور نشان داد که “رژیم غذایی غنی از غذاهای گیاهی ، یعنی سبزیجات ، میوه ها و حبوبات مانند سویا ، ممکن است خطر شکستگی لگن را کاهش دهد.” اما چرا؟

مکانیسم اساسی در پوکی استخوان پس از یائسگی (PO) عدم تعادل بین تحلیل استخوان است. [disappearance] و استرس اکسیداتیو ممکن است در این تعادل نقش داشته باشد.

دو نوع سلول استخوانی وجود دارد: “استئوبلاست های استخوان ساز و استئوکلاست های استخوان ساز”. استئوبلاست ها به طور مداوم در حال تخریب استخوان های جدید هستند ، در حالی که استئوکلاست ها استخوان های قدیمی را از بین می برند و از رادیکال های آزاد به عنوان اسکن مولکولی برای از بین بردن استخوان استفاده می کنند. هر چند رادیکالهای آزاد زیاد در سیستم ما ممکن است منجر به تجزیه بیش از حد استخوان شود. به نظر می رسد سطح دفاع آنتی اکسیدانی “در زنان مبتلا به پوکی استخوان به میزان قابل توجهی کاهش یافته است” و “زنان مبتلا به پوکی استخوان به طور مداوم سطوح پایین تری از تمام آنتی اکسیدان های طبیعی آزمایش شده را نسبت به گروه کنترل” داشتند.

“زیرا بیش از حد است [free radicals] ممکن است به از دست دادن استخوان کمک کند ، مهم است که نقش احتمالی میوه های غنی از آنتی اکسیدان در کاهش از دست دادن استخوان که منجر به ایجاد پوکی استخوان می شود ، روشن شود. ” تصور این است که میوه ها سلول های استخوانی ساز را بالا تنظیم می کنند و سلول های استخوان خوار را پایین تنظیم می کنند و تعادل را به سمت توده استخوانی بیشتر کاهش می دهند. بنابراین ، بیایید یک میوه را آزمایش کنیم. کدام را انتخاب می کنیم؟ آلوهای خشک به دلیل دارا بودن بالاترین رتبه آنتی اکسیدانی در بین میوه ها و سبزیجات معمولی مصرف شدند – و به این دلیل که محققان از هیئت مدیره آلو خشک کالیفرنیا کمک مالی دریافت کردند!

وقتی به آلو فکر می کنید ، به روده فکر می کنید ، نه استخوان ، اما بیش از یک دهه پیش ، محققان ایالت اوکلاهما سعی کردند روزانه ده عدد آلو به گروهی از زنان یائسه بدهند که از دوازده حلقه سیب خشک به عنوان کنترل استفاده می کردند. پس از سه ماه ، فقط افرادی که آلو را مصرف کردند دارای افزایش قابل توجهی در نشانگر آنزیمی تشکیل استخوان بودند ، اگرچه به نظر نمی رسد آلو روی نشانگرهای تجزیه استخوان تأثیر بگذارد. بنابراین ، آلو خشک ممکن است بیشتر به ساخت استخوان کمک کند تا جلوگیری از تحلیل رفتن استخوان. با این حال ، معکوس با بادام یافت شد ، بنابراین شاید کمی دنباله آلو و بادام در دستور کار باشد.

با این دست انداز در شاخص های تشکیل استخوان ، می توان انتظار داشت که اگر آنها مطالعه طولانی تری انجام دهند ، ما واقعاً بر تراکم مواد معدنی استخوان تأثیر خواهیم داشت. و نه سال بعد ، چنین مطالعه ای انجام شد: 12 ماه روی آلو خشک در مقابل سیب. به نظر می رسد هر دو رژیم میوه خشک دارای “اثرات محافظتی استخوان” هستند ، اگرچه به نظر می رسد آلو در استخوان بازو و ستون فقرات بهتر عمل می کند.

بنابراین ، هیئت مدیره بازاریابی آلو خشک می خواهد همه بدانند که آلو خشک “م effectiveثرترین میوه در پیشگیری و برگشت استخوان است” ، اما فقط دو میوه تا به حال آزمایش شده است: آلو و سیب. اگر این امر برای گیاهان دیگر مناسب باشد ، “رویکرد” میوه و سبزیجات “ممکن است یک درمان جایگزین بسیار معقول (و طبیعی) برای درمان پوکی استخوان ارائه دهد ، که به احتمال زیاد دارای مزایای متعدد مرتبط با سلامتی خواهد بود.” تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که مردم را متقاعد کنیم که واقعاً این کار را انجام دهند.


برای اطلاعات بیشتر در مورد سلامت استخوان ، به:

آلو خشک چه کار دیگری می تواند برای ما انجام دهد؟ وارسی آلو در مقابل Metamucil در مقابل رژیم غذایی وگانبه

حلقه های اپل مزایای خاص خود را دارند. دیدن سیب خشک در مقابل کلسترولبه

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید