به دنبال پشتوانه سازی برای تیم‌ ملی بزرگسالان هستیمایسنا/اصفهان سرمربی تیم هندبال نوجوانان ذوب آهن گفت: هدف از برگزاری مسابقات قهرمان کشوری نونهالان، سرمایه گذاری بر روی نیروهای مستعد برای پشتوانه سازی تیم های باشگاهی و در نهایت تیم ملی است.

مجتبی میردامادی پس از نایب قهرمانی تیمی در فینال مسابقات هندبال قهرمان کشوری منطقه جنوب در گفت وگو با ایسنا با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمان کشوری نونهالان پسر منطقه جنوب در اصفهان اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در دوران شیوع ویروس کرونا داشتیم و بعد از آن، این تورنمنت شروع بسیار خوبی برای رشته های ورزشی در رده های پایه بود.

وی افزود: استقبال بسیار خوبی را شاهد بودیم و در هر دو منطقه شمال و جنوب با تعدد تیم های مختلف روبرو بودیم. بازیکنان بسیار خوب و با انگیزه بازی کردند و امیدوارم شاهد روزهای اوج دوباره هندبال از رده های پایه تا بزرگسالان باشیم.

سرمربی تیم هندبال نوجوانان ذوب آهن با اشاره به اینکه شرایط کرونا اجازه برگزاری مسابقات و تمرینات خوب و منظم را از تیم ها گرفته است، اضافه کرد: این مسئله تاثیر منفی زیادی برای رده های پایه داشته و الان انگیزه لازم و خوبی برای مربیان و بازیکنان برای یک شروع خوب زده شده است؛ شروعی دوباره برای هندبال و شناسایی بازیکنان خوب و مستعد برای تیم ها.

وی در خصوص ظرفیت رسانه ای هندبال تصریح کرد: هندبال نسبت به بسکتبال و والیبال ظرفیت رسانه ای جهانی کمتری ندارد، اما در ایران و به ویژه اصفهان به جرات می توانم بگویم پتانسیل و علاقه مندان زیادی دارد.

میردامادی گفت: هدف از برگزاری مسابقات رده نوجوانان شناسایی و تربیت نیروهای مستعد برای سرمایه گذاری و پشتوانه سازی برای تیم‌های بزرگسالان است تا دست مربیان تیم‌های مختلف و همچنین تیم ملی در آینده خالی نماند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید