به گزارش مهر ایران و جهان، در تیراندازی در لس آنجلس هفت نفر زخمی شدندبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، آخرین حادثه تیراندازی در آمریکا باعث مجروح شدن و خسارت به تعدادی از شهروندان این کشور و همچنین آتش نشانی این شهر شد. ده آنجلس گزارش داد که در تیراندازی در یک نمایشگاه خودرو در محله سن پدرو حداقل هفت نفر در آن شهر زخمی شدند.

مسئولان محلی ده آنجلس همچنین با هم پشتیبانی این تیراندازی گفت است که: “آتش نشانان حداقل هفت غیرنظامی (۴ مرد و ۳ زن، بدون سن) را مجروح کردند. ده آنجلس آنها پس از تیراندازی در نمایشگاه خودرو در پارک پاک یا به بیمارستان های نزدیک منطقه منتقل شدند.

بر اساس این گزارش، دست کم سه نفر هدف تیراندازی قرار گرفتند استدر وضعیت هشدار قرار دارد و حال دو مجروح بسیار وخیم است.

تحقیقات پلیس ادامه دارد، اما جزئیاتی در مورد مظنون منتشر نشده است.

در این گزارش اشاره ای نشده است که مهاجم چگونه وارد صحنه تیراندازی شده و چرا پلیس آمریکا نتوانسته است است برای دستگیری ضارب

در پی افزایش تعداد تیراندازی ها در آمریکا طی یک سال گذشته، انتقادات مکرری از اقدامات دیرهنگام پلیس در این کشور مطرح شده است، اما پلیس هنوز به طور رسمی به این انتقادات پاسخ نداده است.

علیرغم درخواست های مکرر شهروندان آمریکایی مبنی بر ممنوعیت حمل رایگان و خرید و فروش بی رویه اسلحه در شهرهای آمریکا، دولت و کنگره این کشور هنوز اقدامات موثری برای مقابله با تیراندازی ها یا ممنوعیت خرید و فروش رایگان انجام نداده اند. از سلاح ها است. لابی های صنعت اسلحه مهم ترین مخالفان طرح ممنوعیت حمل رایگان اسلحه در ایالات متحده هستند.