بوندسلیگا یکپارچه انفرادی بایرن / پای سردار {برای ثبت نام} باز نشد


به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته {بیست و هشتم} بوندسلیگا آلمان، گروه فوتبال بایرن مونیخ اجتناب کرده اند ساعت ۱۸ به مصاف فرایبورگ سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست همراه خود نتیجه ۴ بر خوب حریف شخصی را شکست دهد.

لئون گورتزکا در دقیقه ۵۸، سرژ گونابری در دقیقه ۷۳، کینگزلی کومان در دقیقه ۸۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارسل سابیتزر در دقیقه ۹۶ برای بایرن گلزنی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیلز پترسون در دقیقه ۶۳ تک گل فرایبورگ را به ثمر رساند.گونابری {در این} دیدار سودآور به گلزنی شد. پس اجتناب کرده اند تنها خوب دقیقه اجتناب کرده اند حضورش در پایین.

بایرن مونیخ همراه خود کسب ۶۶ امتیاز اجتناب کرده اند ۲۸ ورزشی توسط خودم صدرنشین بوندسلیگا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دورتموند همراه خود ۵۷ امتیاز اجتناب کرده اند ۲۷ ورزشی در کلاس های بعدی قرار دارد.

در تولید دیگری دیدار این هفته بایرن لورکوزن به مصاف هرتابرلین سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآور شد همراه خود نتیجه ۲ بر خوب اجتناب کرده اند سد حریف شخصی بگذرد کدام ممکن است {در این} دیدار سردار آزمون مهاجم ایرانی لورکوزن اجتناب کرده اند دقیقه ۶۵ برای تیمش وارد پایین شد با این حال نتوانست گلزنی تنبل لورکوزن اجتناب کرده اند ۲۸ ورزشی ۵۱ امتیازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کلاس سوم جدول کلاس بندی قرار دارد.

دیدار ارمنستان بیله فلد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشتوتگارت این هفته همراه خود جذب می کند خوب بر خوب به نوک رسید. فرانکفورت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرتر فورت به جذب می کند با بیرون گل رضایت دادند. بوخوم ۲-۱ هوفنهایم را شکست داد.

در فینال دیدار این هفته، دقایقی پیش دورتموند را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایپزیگ به مصاف هم رفتند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه شده دهید