بیماری و لوازم آرایشی گاو دیوانه


همانطور که در ویدیوی خود بحث کردم کدام روده برای مواد غذایی و آرایشی؟، سازمان غذا و دارو (FDA) اخیراً نظرات خود را در مورد سیاست خود مبنی بر اجازه دادن به برخی از روده ها ، اما نه برخی دیگر ، برای عرضه مواد غذایی ایالات متحده باز کرد. هنگامی که اولین موارد ابتلا به بیماری گاو دیوانه ظاهر شد ، واکنش روده FDA این بود که همه روده ها را از مواد غذایی و محصولات مراقبت شخصی منع کند. سپس ، در سال 2005 ، وزارت کشاورزی ایالات متحده و FDA پیش نویس قانون خود را تغییر دادند تا “در صورت حذف 80 اینچ بدون کویل گذشته به روده بزرگ” اجازه استفاده از کل روده کوچک برای غذای انسان را بدهید. اما از آن زمان به بعد ، مطالعات نشان داده است که پریون های گاوی دیوانه عفونی را می توان در تمام قسمت های روده ، از معده تا روده بزرگ گاو یافت ، این س raisingال را ایجاد کرد که آیا همه احشاء باید بار دیگر از منبع غذا خارج شوند.

انجمن گوشت آمریکای شمالی اعلام کرد نه، مایل به نگهداری گاو در داخل ذخیره غذایی. به طور مشابه ، انجمن لوازم آرایشی ، بهداشتی و عطر (CTFA ، در حال حاضر شورای محصولات مراقبت شخصی) به این نگرانی اعتراض کرد و استدلال کرد که ممنوعیت احشام دامی و مرده ، و همچنین مغز ، جمجمه ، چشم ها ، نخاع ، روده ها و لوزه ها ، می تواند عرضه لوازم آرایشی ملت ما را به خطر بیندازد. به عنوان مثال ، ممکن است برای صابون کمبود پیه وجود داشته باشد. FDA ممکن است متوجه نشود که لوازم آرایشی و مراقبت های شخصی یک صنعت یک چهارم تریلیون دلاری در سراسر جهان است.

در پایان ، FDA “به طور آزمایشی” به این نتیجه رسید که روده ها باید همچنان در مواد غذایی و لوازم آرایشی مجاز باشند زیرا “[o]مقدار کمی از عفونت در سراسر روده گاو یافت شده است. آژانس مجبور شد به این نتیجه برسد زیرا در غیر این صورت ، گوشت نیز باید ممنوع شود. در واقع ، تحقیقات جدید نشان می دهد که عفونت گاو دیوانه در عضلات حیوانات نیز وجود دارد ، و نه فقط در موارد غیر معمول انسفالوپاتی اسفنجی شکل گاو (BSE) ، مانند آخرین گاو دیوانه پیدا شده در کالیفرنیا. ما در حال حاضر می دانیم که در BSE معمولی نیز وجود دارد: سطوح پایینی از پریون های عفونی نیز در دنده ها ، شانه ها ، ساق های نرم ، نوک سنجد و برش های گرد گوشت یافت شده است.

آخرین برآوردهای بریتانیایی نشان می دهد که 15000 نفر در حال حاضر در حال جوجه کشی از نوع بیماری گاو دیوانه هستند که از طریق مصرف گوشت آلوده منتقل می شود. تاکنون کمتر از 200 بریتانیایی بر اثر بیماری کروتزفلد-یاکوب جان خود را از دست داده اند ، اما دوره نهفتگی این بیماری دائمی کشنده عصبی-یعنی زمان بین خوردن گوشت و پر شدن مغز از دهان ، ده ها سال طول می کشد. این واقعیت که تعداد زیادی از افراد آن را حمل می کنند ، پیامدهای مهمی برای ایمنی انتقال خون دارد ، به همین دلیل است که بسیاری از آمریکایی هایی که در انگلستان زندگی کرده اند ، از اهداء خون توسط صلیب سرخ منع شده اند. همچنین ایمنی استفاده از ابزارهای جراحی که ممکن است در فرد ناقل ایجاد شده باشد ، در خطر است ، زیرا عقیم سازی هر چیزی پس از آلوده شدن بسیار دشوار است.

با توجه به این عوامل ، ممکن است احتیاط شود که هنگام تنظیم اینکه کدام روده ها در دهان ما و در دهان ما مجاز هستند ، احتیاط کنیم ، اما این یک تعادل است. همانطور که یکی از شرکت های گوشت اشاره کرد ، روده فقط برای رژ لب استفاده نمی شود – روده ها غذای انسان هستند ، “منبع پروتئین ارزشمندی را برای ما فراهم می کند که برای جمعیت انسانی ما ضروری است”.


متأسفانه ، این اولین باری نیست که FDA از فشارهای صنعت جلوگیری می کند. برای مثال ببینید:

عفونت های نادر مانند بیماری گاو دیوانه ترسناک هستند ، اما به احتمال زیاد ما توسط عوامل بیماری زای معمولی مانند باکتری ها از کار افتاده یا کشته می شویم. وارسی:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید