تاثیرات کووید -19 بر صنعت الکل


من می دانم که این یک سوال سوزان است:

آیا کرونا میزان مصرف الکل آمریکایی ها را تغییر داده است؟ تحقیقات جدید نشان می دهد دستورات و شرایط ماندن در خانه در طول بحران COVID-19 چه تاثیری بر مصرف الکل آمریکایی داشته است.

این نظرسنجی ، که شامل 1000 بزرگسال آمریکایی بود و توسط APCO Insight انجام شد ، نشان داد که 35 درصد از آمریکایی ها با وجود دستورات ماندن در خانه تقریباً همان مشروب را مصرف می کنند و 28 درصد کمتر نوشیدنی می نوشند. این شامل 11 درصد است که می گویند به طور کامل نوشیدن را ترک کرده اند.

عدم امکان بیرون رفتن و تعطیلی بارها و رستوران ها دو دلیل اصلی کم نوشیدن مشروبات الکلی است و 38 درصد و 33 درصد از پاسخ دهندگان به ترتیب به این عوامل اشاره کرده اند.

این آخرین خبر بد برای صنعت الکل است ، زیرا انتظار می رود نوشیدنی های الکلی تا پنج سال طول بکشد تا از ویروس کرونا بهبود یابد.

کل مصرف جهانی الکل ، با افزایش آبجو و RTD افزایش یافته است [ready to drink] محصولات ، 0.1٪ از نظر حجم و 3.6٪ از نظر ارزش در سال 2019 رشد کردند. اما تعطیلی کامل کافه ها و رستوران ها در سراسر جهان برای چند ماه امسال باعث شده است که این گروه به طرز چشمگیری به عقب برگردد. در حالی که در خرده فروشی مشروبات الکلی و تجارت الکترونیکی افزایش یافته است ، این برای جبران خسارات ناشی از تجارت کافی نبوده است … این امر منجر به کاهش دو رقمی در سال 2020 می شود ، که تا سال 2024 طول می کشد تا قبل از سال 2019 بهبود یابد. سطح کووید -19 در ایالات متحده و بریتانیا ، این امر به احتمال زیاد بیشتر طول می کشد.

آیا تصادفات اتومبیل کمتر ، خشونت خانگی کمتر و سایر مشکلات مربوط به الکل کاهش می یابد؟ اطلاعات باید به زودی وارد شود

الحاق ، 21 ژوئن

چندین خواننده برای شکایت نوشتند که من اطلاعات کافی در مورد این مقالات ارائه نکردم. به طور خاص ، دیوید جرنیگان ، استاد دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه بوستون ، گفت که هنوز چیزهای زیادی در مورد مصرف الکل ناشناخته است ،

اما منبعی که من نمی خواهم به آن مراجعه کنم مسئولیت پذیری.org است – آنها یک واحد کاملاً متعلق به شورای ارواح مقطر ایالات متحد (DISCUS) هستند ، یکی از گروه های پیشرو در صنعت تجارت الکل … از پوشش آن در وبلاگ شما و پیوند به داستان موجود در BeverageDaily.com ، برخی از مشکلات آشکار در یافته های آنها وجود دارد:

اول ، به نظر می رسد که آنها از مردم می پرسند “آیا شما مسئولانه مشروب می خورید؟” برخلاف اقدامات عینی روشهای بسیار بهتری برای اندازه گیری رفتار نوشیدن وجود دارد و من انتظار چنین یافته های موثقی از چنین پرسش مبهمی را ندارم.

دوم ، حتی نظرسنجی آنها نشان می دهد که شیوع مشروبات الکلی افزایش یافته است – از 71 درصد در ماه گذشته در سال گذشته به 79 درصد در ماه گذشته در مدت مشابه امسال.

سرانجام ، مقاله در این مورد در BeverageDaily.com ، به اعتبار نویسنده ، می پرسد و گزارش می دهد که چگونه آمار نظرسنجی با ارقام فروش مطابقت دارد. پاسخ این است که آنها ندارند. فروش غیرحرفه ای به طور کلی حدود 75 درصد از حجم فروش را شامل می شود. IRI گزارش می دهد که خرده فروشی مشروبات الکلی در ایالات متحده تا 13 مه افزایش یافته است ، در حالی که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 34.2 درصد افزایش یافته است. فقط غذاهای منجمد عملکرد قابل قبولی داشته اند. ارقام نیلسن همین را می گویند – مجموع فروش الکل 16 درصد در طول دوره قرنطینه کلی نسبت به سال 2019 افزایش یافته است. ارواح بیشترین برنده (27.4 درصد) بوده است ، که نشان می دهد مردم خریدهای محتوای الکل را به حداکثر می رسانند.

فروش پیش فروش در هر خروجی 68 درصد کاهش یافته است. اگر بین دو بخش محاسبه کنید ، این میزان فروش به طور کلی حدود 8.5 درصد افزایش می یابد. این را هم اضافه کنید که به احتمال زیاد مردم بیشتر با قیمت ارزان تر خرید می کنند (به گفته نیلسن ، 24 بسته بیشتر آبجو و شراب جعبه ای ، علاوه بر مشروبات الکلی ، دسته با بیشترین میزان الکل ، با بیشترین افزایش مداوم) ، و شروع می شود برای ارائه تصویر دقیق تر از نظرسنجی DISCUS.

تا زمانی که نظرسنجی های دقیق تر بهداشت عمومی از میادین باز نگردد ، ما به طور قطعی نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است. با این حال ، از اوایل آوریل ، 18 بخش از 22 اداره پلیس که توسط NBC News در مورد تماس های خشونت آمیز خانگی مورد پرسش قرار گرفتند ، نشان می داد که آنها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است – قناری در معدن زغال سنگ؟

من از پروفسور جرنیگان متشکرم که زحمت نوشتن را کشید و حتی بیشتر برای ارائه این اطلاعات. صنعت الکل سابقه طولانی در دستکاری تحقیقات به نفع خود دارد. همیشه خوب است به خاطر داشته باشید که هدف این صنعت این است که تا حد ممکن مشروب را به بیشتر مردم بفروشد ، در حالی که تلاش های بهداشت عمومی دقیقاً برعکس است.

افرادی که کمترین میزان مصرف الکل را بر اساس جمعیت دارند ، افرادی هستند که مشکلات اجتماعی ناشی از الکل نیز کم هستند: تصادفات رانندگی و سایر حوادث ، خشونت خانگی و سایر مشکلات و مشکلات مربوط به کار ، صمیمیت و سلامت روحی و جسمی.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید